Komentāri
FOTO: ar krūšturiem uz skatuves un salūtu virs jūras rojinieki nosvin Zvejnieksvētkus
Foto: Normunds Indāns

Pagājušajā nedēļas nogalē Rojā tika svinēta Zvejnieksvētku 65. gadskārta. Svētku murdā mudžēja visdažādākie notikumi gan lieliem, gan maziem.

Neiztrūkstoša svētku sastāvdaļa Rojā ir vizināšanās jūrā. Šogad, līdztekus kuģīšiem un jahtai, tādu iespēju piedāvāja arī burinieks. Tikmēr bērniem īpašu spēļu programmu bija sarūpējis Kašers un Jogita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tradicionāli Rojā viesojās pats Jūras valdnieks ar savu svītu, lai dotos īpašajā svētku braucienā pa Rojas ielām, spēkiem mērojās īsti virves vilcēji, bet apmeklētājiem bija iespēja noteikt savu Zvejnieka tēla līmeni, kā arī padancot dienas zaļumballē.

Uz Kapteiņa skatuves “fīrējās” grupa Labvēlīgais Tips, kuriem izdevās daiļā dzimuma pārstāves savaldzināt un pārliecināt šķirties no saviem krūšturiem. Vakara gaitā uz skatuves kāpa arī Jumprava, Bet Bet, Credo, Gacho, DJ Ufo, Galaktika un Mākoņstūmēji.

Pusnaktī ballētājus priecēja salūts virs jūras.

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl