FOTO: ar krāšņāko uguņošanu jūras krastā “izskan” Jūrmalas Kūrorta svētki

2 komentāri
FOTO: ar krāšņāko uguņošanu jūras krastā “izskan” Jūrmalas Kūrorta svētki
Foto: LETA

Ar Laimas Vaikules koncertu un šīs vasaras krāšņāko uguņošanu jūras krastā sestdienas, 28. maija, vakarā noslēdzās Jūrmalas Kūrorta svētki.

Visas dienas garumā tika piedāvāts plašs aktivitāšu klāsts bērniem, koncerti un sportiskas izklaides jauniešiem, bagātīgi Jūrmalas restorānu garšu baudījumi, koncerti Horna dārzā un pludmalē, kā arī svētku gājiens un pašmāju labumu tirdziņš. Svētku ietvaros notika aktīvas un radošas atpūtas pasākums ZZ Festivāls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neiztrūkstoša svētku gaisotnē ir mūzika. Horna dārzā uzstājas dziesminieks Goran Gora, Alise Joste un postfolka grupa Zāle. Savukārt svētku vakara programmu Majoru pludmalē uz lielās skatuves atklāja dīdžejs Toms Grēviņš un grupa Carnival Youth. Ar īpašu koncertprogrammu savai pilsētai Jūrmalai pludmalē uz lielās skatuves uzstājās dziedātāja Laima Vaikule. Svētkus noslēdza krāšņs salūts.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl