Komentāri
FOTO: apvedceļš-tilts Urugvajā, kas izbūvēts tā, lai autovadītāji varētu baudīt skatu!
Foto: Flickr

Pagājušā gada beigās tika pabeigts tilts, kas savieno divas Urugvajas pilsētas – Roču un Maldonaldo, kas atrodas valsts dienvidu krastā. Tam aptuveni vidū ir izbūvēts apvedceļa veida aplis, kas liek autovadītājiem piebremzēt, taču lieliska iemesla dēļ – lai tie varētu baudīt lielisko piekrastes skatu.

Tilta celtniecība prasīja aptuveni 12 mēnešus, un tas sniedzas pāri vietai ar nosaukumu Laguna Garzon, kas ir Urugvajas dienvidu piekraste pie Atlantijas okeāna. Tur paveras lielisks skats, bet tilts tika būvēts, lai ne tikai tie, kuri nodarbojas ar raftingu, varētu baudīt šo lielisko pludmales ainavu, bet arī parastie autobraucēji un vienkārši interesenti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl