FOTOAPSKATS: Karijs.lv ceļotāji nonāk burvīgajā Rumānijā

Komentāri
FOTOAPSKATS: Karijs.lv ceļotāji nonāk burvīgajā Rumānijā
Pašā deltas malā, starp diviem ezeriem bizantieši uzcēluši pili. No pils nekas daudz nav palicis pāri, nekāda arī baigā vēsture te nav, bet skaisti gan! (Foto: Karijs.lv)

Portāls Skaties.lv sadarbībā ar ceļojumu blogu Karijs.lv turpina publicēt divu nesen precētā pāra – Harija un Karīnas – piedzīvojumus Eiropā un drīzumā arī Tuvajos Austrumos. Šoreiz piedāvājam skaistu fotoatskatu uz Ukrainu.

Čau!
Atkal nedēļa jau apkārt, atkal nepaspēju iekļauties svētdienā un publicējos tikai pirmdienā, bet tas nekas, ja? Šonedēļ pārcēlāmies dzīvot atpakaļ uz ES, tāpēc veikalos katru reizi esam šokēti par to, cik viss dārgs. Ukrainas cenas man gāja pie sirds daudz labāk. Nu nekas, jāmācās dzīvot vēl taupīgāk.

Starp citu, tieši šodien – 25. maijā – ir pagājis tieši mēnesis, kopš pametām dzimteni. Tāpēc šovakar, neskatoties uz nedaudz augstākām cenām, svinēsim – ēdīsim gaļu un dzersim vīnu!

Tātad, ja gribi smalkāk zināt, kā mums gāja ceturtajā mūsu ceļojuma nedēļā, klikšķini uz pirmās bildes un skaties, un lasi! Komentāros, protams, gaidu atsauksmes un ierosinājumus.

FOTO

Lasi vēl