FOTO: apskati, ko Rumānijā nozīmē “priecīgie kapiņi”!

Komentāri
FOTO: apskati, ko Rumānijā nozīmē “priecīgie kapiņi”!
Foto: Karijs.lv

Turpinām ceļojuma bloga Karijs.lv piedzīvojumu atspoguļošanu portālā Skaties.lv. Šoreiz aplūkosim ceļotāju piedzīvojumus Rumānijas pilsētā Sapanta, kurā ir ļoti interesanta kapsēta.

“1935. gadā kāds vietējais galdnieks izdomāja, ka par nāvi nav jāskumst, bet tā vietā jāpriecājas par krāsaino dzīvi, kas aizvadīta. Un sāka veidot krustus. Pēc viņa nāves nodarbi pārņēma viņa māceklis, kurš joprojām darina krustiņus. Gan jau, ka pēc mācekļa nāks mācekļa māceklis.” Un tā tālāk un tā joprojām. Karijs.lv tandēms Karīna un Harijs ir sabildējuši dažus no šiem “priecīgajiem kapiem”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krustos attēlota aizgājēja nodarbošanās vai kāds spilgts dzīves mirklis. Zem attēla ir pantiņi tautasdziesmu stilā, kuros pirmajā personā humoristiski pastāstīts par to, kā konkrētais personāžs dzīvojis, kādas viņam bijušas problēmas, ar ko nodarbojies utt. Tādējādi, atnākot pieminēt kritušos, palicēji var priecāties par to, kā labi nodzīvots mūžiņš.

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl