FOTO: apskati, ko Rumānijā nozīmē “priecīgie kapiņi”!

Komentāri
FOTO: apskati, ko Rumānijā nozīmē “priecīgie kapiņi”!
Foto: Karijs.lv

Turpinām ceļojuma bloga Karijs.lv piedzīvojumu atspoguļošanu portālā Skaties.lv. Šoreiz aplūkosim ceļotāju piedzīvojumus Rumānijas pilsētā Sapanta, kurā ir ļoti interesanta kapsēta.

“1935. gadā kāds vietējais galdnieks izdomāja, ka par nāvi nav jāskumst, bet tā vietā jāpriecājas par krāsaino dzīvi, kas aizvadīta. Un sāka veidot krustus. Pēc viņa nāves nodarbi pārņēma viņa māceklis, kurš joprojām darina krustiņus. Gan jau, ka pēc mācekļa nāks mācekļa māceklis.” Un tā tālāk un tā joprojām. Karijs.lv tandēms Karīna un Harijs ir sabildējuši dažus no šiem “priecīgajiem kapiem”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krustos attēlota aizgājēja nodarbošanās vai kāds spilgts dzīves mirklis. Zem attēla ir pantiņi tautasdziesmu stilā, kuros pirmajā personā humoristiski pastāstīts par to, kā konkrētais personāžs dzīvojis, kādas viņam bijušas problēmas, ar ko nodarbojies utt. Tādējādi, atnākot pieminēt kritušos, palicēji var priecāties par to, kā labi nodzīvots mūžiņš.

FOTO

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl