FOTO: aizvadīts slapjākais festivāls Latvijā

Komentāri
FOTO: aizvadīts slapjākais festivāls Latvijā
Foto: publicitātes

Aplausu un uzmundrinājuma gaviļu pavadībā, viena no jūlija karstākajām nedēļas nogalēm lutinājusi festivāla Waterfest 2015 apmeklētājus. Jau otro gadu, divu dienu garais festivāls norisinājās ekstrēmās atpūtas un izklaides kompleksā Baldones Waterjump. Šogad festivāla apmeklētāju skaits sasniedza teju tūkstoti un visas aktivitātes bija baudāmas bezmaksas.

Atšķirībā no vairuma vasarā notiekošajiem festivāliem, Waterfest piedāvāja ne tikai muzikālo baudījumu, bet arī vēl neredzētas aktivitātes. Apmeklētājiem tika piedāvātas gan mierīgākas, gan ekstrēmākas atpūtas iespējas. Kā viens no festivāla centrālajiem notikumiem bija sacensības nobraucienos no Waterjump ieskrējiena estakādes. Lielākajā šāda veida konstrukcijā Baltijā, plaši tika pārstāvētas visas četras nobraucienu disciplīnas – snovbords, slēpes, velosipēds un visplašāk iecienītais slip’n’slide. Dalībnieki sacentās par naudas balvām, simpātiju balvām un labākā trika īpašnieka titulu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Waterfest norisinājās otro gadu, taču savus apjomus šogad iezīmēja četrkārtīgi. Bez pamatīgi attīstītās un labiekārtotās teritorijas, paplašinājies arī festivāla aktivitāšu saraksts. Jau ierastās volejbola un futbola spēles bija iespējams aizvietot ar staigāšanu virs ūdens nostieptajā slackline, braukt ar kajakiem, piedalīties ūdens balonu kaujā, pierādīt savas prasmes uz profesionālā sporta batuta vai vienkārši ķert sauli atpūtas zonā un telšu pilsētiņā. ”Tu vari izvēlēties darīt visu, vai nedarīt neko. Galu galā Waterfest ir ne tikai slapjākais, bet arī lielākais bezrūpības un romantikas festivāls Latvijā!” – smej festivāla organizatori.

Tuvojoties pirmās dienas vakaram, festivāla ietvaros norisinājās līdz šim lielākais Beer Pong turnīrs Latvijā. Turnīru rīkoja organizācija KK Life kā atskaites punktu savam drīzumā plānotajam 10 000 kilometru ceļojumam pa Eiropu, kura laikā plānots organizēt Beer Pong turnīrus visā Eiropā. Nakts tika aizvadīta ar muzikālo un tematisko noformējumu WITH FERRARI TO SAFARI, par ko bija parūpējusies apvienība JaunaNauda. Festivālam cienīgi skaļu mūziku, apbalvošanas ceremoniju un deju priekšnesumus apmeklētāji varēja baudīt līdz pat rīta gaismai. Savukārt festivāla rīta cēlienā, brokastis tika papildinātas ar stand-up izrādi no Comedy Latvia pārstāvja un komiķa Edgara Bāliņa.

”Tiem, kuri Waterfest 2015 palaiduši gar degunu, nevajag skumt! Lielāko daļu festivāla aktivitāšu iespējams izbaudīt cauru vasaru. Baldones Waterjump sezona ir atvērta, kamēr vien ūdens ir pietiekami silts, lai peldētos,” mierina festivāla organizatori.

FOTO

Lasi vēl