FOTO: 15 asprātīgi veidi, kā paša rociņām salabot savu auto

Komentāri
FOTO: 15 asprātīgi veidi, kā paša rociņām salabot savu auto
Foto: Facebook

Lai izdzīvotu šajā nežēlīgajā pasaulē, cilvēkam ir jāpieslēz arīsava prāta radošā daļa, lai pat ārkārtas situācijas spētu tikt laukā no izmisuma pilnām situācijām. Tā arī šo automašīnu īpašnieki ir darījuši, un, vismaz spriežot pēc bildēm, tas diezgan veiksmīgi ir sanācis.

Nolūzis izpūtējs, sasista priekšējais lukturis vai pat pamatīgi iedragāts “kapots”? Domā, ka jāved uz servisu? Mums ir daži piemēri ar spēkratiem, kuru vadītāji ir pavisam citādās domās, uzskatot, ka viņi paši spēj tikt galā ar radušajām neražām. To, cik tas viss ir vai nav efektīvi, nemākam spriest, bet tas, ka šos auto mehānikas brīnumus var nosaukt par efektīgiem, ir vairāk kā skaidrs!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Šos smieklīgos pierādījumus cilvēka radošuma robežu neesamībai apkopojis Azerbaidžānas nacionālās televīzijas sociālās vietnes Facebook profils.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl