Fonoklubs dzimšanas dienu svinēs ar ikgadējo ”divdiennieku”

0 Komentāru
Fonoklubs dzimšanas dienu svinēs ar ikgadējo ”divdiennieku”
Publicitātes foto

Piektdien un sestdien, 18. un 19. septembrī, septīto dzimšanas dienu svinīgā atmosfērā sagaidīs Cēsu Fonoklubs, apmeklētājiem piedāvājot septiņu dīdžeju un grupu Čipsis un Dullais un Oranžās brīvdienas priekšnesumus, vēsta Fonokluba pārstāvis Jānis Sildniks.

Piektdienas vakarā uzstāsies romantiskais duets Čipsis un Dullais, kā arī teju visi Fonokluba rezidentdīdžeji, kuri šo septiņu gadu laikā ir bijuši nozīmīgs faktors kluba muzikālā noformējuma definēšanai, – Radikālis, DidzisKO, diskotēka Šmārcis piedāvā…, dj Winamp, Krēsls un Rofl_D.

Sestdien par svinību turpinājumu gādās hiperaktīvā un, iespējams, vienīgā turbo-folk grupa Latvijā – Oranžās brīvdienas, kas Cēsīm spilgtā atmiņā aizvien ir no nesenās uzstāšanās lielkoncertā Fono Cēsis. Dejas 19. septembra vakarā ir nodotas apvienības Funky Breakout pārstāvim All-Viss.

Kluba īpašnieks Lauris Sildniks norāda, ka ir priecīgs tik ilgus gadus darboties dzimtajā pilsētā: ”Mēs noteikti esam Cēsu patrioti, tāpēc katrā pasākumā, kas pulcē apmeklētājus no dažādām Latvijas pilsētām, izjūtam neviltotu gandarījumu. Arī aizvadītajā gadā varam atskatīties uz labi padarītu darbu un varam tikai solīt, ka darīsim visu, lai ar līdzīgām emocijām sagaidītu astotos svētkus, dāvājot Fono apmeklētājiem daudz patīkamu koncertu un ballīšu.”

Ņemot vērā pasākuma svinīgo raksturu, kluba pārstāvji aicina ballētājus ierasties solīdā izskatā – dāmām priekšroku dodot kleitām, taču kungiem – žaketēm.

Pasākuma sākums plānots plkst. 22:00; ieeja – bez maksas.

0 Komentāru