Fono Cēsis organizators: šogad apmeklētāju skaits rakstāms ar pieciem cipariem

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

3 komentāri
Fono Cēsis organizators: šogad apmeklētāju skaits rakstāms ar pieciem cipariem
Foto: Kārlis Rodins

Pagājušajā nedēļas nogalē Cēsu pilsētas svētku laikā norisinājās jau trešais Fono Cēsis. Organizatori atzīst, ja iepriekš tas bija vienkārši lielkoncerts, šogad to jau varēja saukt par festivālu.

“Pasākums ir izdevies un noritējis bez vērā ņemamiem sarežģījumiem,” portālam Skaties.lv komentēja viens no Fono Cēsis organizatoriem Jānis Sildniks. Par apmeklētāju skaitu viņš konkrētu skaitli saukt nevēlējās, taču tas noteikti rakstāms ar pieciem cipariem, kas šo padara par apjomīgāko cēsnieku organizatorisko pasākumu kopš leģendārā Fonofest laikiem.

Foto

“Liels prieks ir arī par to, ka šogad veiksmīgi izdevās ieviest telšu pilsētu, kurā ballīte nerimās līdz svētdienas rītam – noteikti arī nākamajos gados domāsim par tās attīstīšanu. Ja iepriekšējos gados Fono Cēsis bija lielkoncerts, tad šogad ar tīru sirdsapziņu varu teikt, ka Cēsīs notika festivāls,” ar lielu gandarījumu atzīst Sildniks.

Fono Cēsis pilsētas svētku ietvaros norisinājās jau trešo gadu, kurā apmeklētājiem visi koncerti tika piedāvāti bez maksas. Šogad tajā piedalījās tādi pašmāju mūziķi kā Pienvedēja Piedzīvojumi, Inokentijs Mārpls, Franco Franco, Laime Pilnīga, Bandmaster, Laika Suns, kā arī viesi no Igaunijas Sibyl Vane un, protams, pasākuma kulminācija sestdienas vakarā – Lielbritānijas folkroka gigants Frenks Tērners, kuram šī bija vienīgā uzstāšanās Baltijas valstīs.