Filmas fans iegādājas klavieres par 3,4 miljoniem

Komentāri
Filmas fans iegādājas klavieres par 3,4 miljoniem
Foto: AFP/ LETA

Kāds leģendārās kulta filmas Kasablanka fans nav žēlojis iespaidīgu naudas summu, lai savā īpašumā iegūtu filmā redzamās klavieres. Izsolē Ņujorkā tās pārdotas par 3,4 miljoniem dolāru – divreiz vairāk par to noteikto sākumcenu.

1942. gada kinolentē tika izmantotas divas klavieres, pie kurām aktieris un dziedātājs Dūlijs Vilsons spēlēja muzikālo pavadījumu dziesmai As Time Goes By. Galvenās lomas filmā spēlēja kino leģendas Hamfrijs Bogarts un Ingrīda Bergmane. Bogarta attēlotais varonis izmantoja klavieres, lai paslēptu tajās dokumentus, ar kuru palīdzību viņa bijusī mīļākā varēja nokļūt ASV.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izsolē noteiktā klavieru sākumcena bija 1,6 miljoni dolāru (1,3 miljoni eiro). Vairāksolīšana ilga trīs minūtes, un šajā laika sprīdī cena tika divkāršota.

1927. gadā izgatavotās klavieres kopš 80. gadiem piederējušas Losandželosā dzīvojošam zobārstam. Klavieres tika pārdotas kopā ar aktiera Dūlija Vilsona parakstītu fotogrāfiju un filmas eksemplāru.

Filma Kasablanka ieguvusi trīs Oskara balvas. Amerikas Kino institūts to atzinis par otro visu laiku labāko kinofilmu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl