Filmas Ātrs un bez žēlastības 7 ar GoPro kameru filmētie aizkadri

Komentāri

Strauju popularitāti pasaulē iegūst spriedzes filmas Ātrs un bez žēlastības septītā daļa, kurā redzama neviena vien avārija. Tās veidotāji filmēšanas laikā izmantojuši vairākas GoPro kameras, lai pēc iespējas labāk varētu apskatīt grāvēja uzņemšanas aizkadru.

Ātrums, meitenes, ieroči un spraigs sižets – nu jau septītā filmas Ātrs un bez žēlastības daļa piedāvā vēl nebijušu pieredzi skatītājam, kuram patīk kino lentes ar automašīnām, taču kā tas viss tika uzņemts. Filmas veidotāji ir padomājuši par to, lai skatītājs gūtu priekšstatu par aizkulisēm un to, kā tad tas viss tiek veidots. Tas viss atrodams zemāk redzamajā video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ātrs un bez žēlastības 7 aizkadri

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl