Festivāls Erots 2016 aicina uz pilngadības ballīti

Komentāri
Festivāls Erots 2016 aicina uz pilngadības ballīti
Publicitātes foto

Jau 2. novembrī sāksies biļešu iepriekšpārdošana uz gada erotiskāko pasākumu – starptautisko erotikas festivālu-izstādi Erots 2016, kas 19. un 20. februārī notiks Ķīpsalā. Kā jau pilngadībā pienākas, pasākuma programma būs vēl izaicinošāka, savukārt izklaides – vēl trakulīgākas, sola rīkotāji.

Kailā joga, muskuļoti torsi un citas pikantērijas

18. dzimšanas dienas svinībās uz Erota skatuves kāps mākslinieki no Baltkrievijas, Ungārijas, Portugāles, Spānijas un Latvijas, kas sniegs erotiski piesātinātus priekšnesumus, – sākot no kārdinošiem striptīzšoviem līdz ekstrēmiem priekšnesumiem asāku izjūtu cienītājiem. Līdzās šovprogrammai apmeklētāji tiks aicināti iepazīties ar plašu intīmpreču klāstu, iegādāties erotisko veļu, ādas izstrādājumus, tostarp gan pletnītes, gan maskas, kā arī masāžas eļļas un losjonus pikantām rotaļām. Savukārt drosmīgākie varēs sev uztaisīt tetovējumu vai pīrsingu mazāk vai vairāk intīmākā vietiņā.

Pirmo reizi Latvijā, iespējams, pat Eiropā, būs vērojama kailā joga (naked yoga), ko uz Erota lielās skatuves izpildīs divas lokanas draiskules no Ungārijas. Un kurš vēl ir gatavs apšaubīt to, ka joga ir seksīga nodarbe? Un ja vēl to izpilda divas meitenes? Būs karsti!

Savukārt daiļā dzimuma pārstāvēm elpa noteikti aizrausies brīdī, kad uz skatuves kāps MALE Empire NIGHT_out SHOW muskuļotie puiši no Latvijas. Savā priekšnesumā, kas veidots Lasvegas stilā, viņi maz pamazītēm atbrīvosies no apģērba gabaliem, kas jau tā būs niecīgi. Iznākums solās būt vēl labāks nekā filmā Magic Mike, kur galvenajiem varoņiem ir ļoti seksīgi torsi.

Tie apmeklētāji, kuriem pašiem nav bail no kailuma… un arī no ūdens, varēs piedalīties un atklāt savas labākās kustības apmeklētāju iecienītajā slapjo T kreklu un šortu konkursā. Savukārt kautrīgākie varēs piedalīties mazāk atkailinošās aktivitātēs – izveicības un atjautības konkursos, par kuriem būs parūpējušies festivāla dalībnieki. Kvēlākie fani ir aicināti uz Zvaigžņu stendu, kur pornozvaigznes sniegs sev cienīgus autogrāfus.

FOTO: erotikas festivāls Erots 2015

Kurš būs seksīgākais klubu dejotājs?

Vienlaikus blakus hallē jau ceturto reizi notiks Latvijā vienīgā klubu deju konkursa Club Dance Queen & King 2016 fināls. Konkursā jaunie dejotāji no visas Latvijas demonstrēs savus talantus un prasmi aizraut publiku ar seksīgiem priekšnesumiem. Trenēti augumi, dinamiskas kustības un elektrizējoša atmosfēra – tas viss mūs sagaida konkursa finālā. Priekšnesumu tematika būs pārsteigums kā dalībniekiem, tā skatītājiem!

Oficiālais Erots 2016 pre-party naktsklubs Coyote Fly.

Biļetes jau tirdzniecībā

Tikai pirmie 1000 apmeklētāji iepriekšpārdošanā Biļešu servisa kasēs var iegādāties biļetes par rekordzemu cenu – tikai 10 eiro. Tuvojoties karstajam pasākumam, kā arī pasākuma laikā biļetes, iespējams, kļūs dārgākas.

Ieeja festivālā no 18 gadu vecuma!

Erotikas festivālu-izstādi Erots 2016 organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl