Festivālā pulcēsies bioloģiskās pārtikas ražotāji un cienītāji

Pievienot komentāru
Festivālā pulcēsies bioloģiskās pārtikas ražotāji un cienītāji
biologiski.lv

Brokastis ar Mārtiņu Rītiņu, pusdienas ar Ingmāru Ladigu, pēcpusdienas našķi ar Signi Meirāni – tas viss būs iespējams jau sestdien, 23.jūlijā, Kaņepes kultūras centrā.

Kaņepes kultūras centrā sestdien notiks muzikāla, izgaršojama un izglītojoša rosība – Bioloģiskais festivāls, pulcējot bioloģiskās pārtikas ražotājus, pavārus, ekspertus, un, protams, ēdājus.

Festivāls sāksies plkst. 11:00 un visas dienas garumā tur darbosies pavāri, cienājot apmeklētājus ar gardumiem, kas gatavoti no bioloģiskās pārtikas.

Vispirms ar brokastīm cienās viens no bioloģiskās pārtikas lielākajiem un senākajiem atbalstītājiem, šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, pusdienas laikā darbosies restorāna Ostas skati šefpavārs Ingmārs Ladigs, bet pēcpusdienā ar bioloģiskiem našķiem un saviem padomiem dalīsies Signe Meirāne no Četras Sezonas.

biologiski.lv

biologiski.lv

Festivālā savus produktus un zināšanas demonstrēs arī bioloģiskie lauksaimnieki, iepazīstinot ar to, kā bioloģiskie produkti top, bet bioloģiskās pārtikas nozares pārstāvji un eksperti tiksies Bioloģiskajās sarunās, lai iezīmētu, kas šobrīd notiek nozarē un kāda ir tās nākotnes vīzija.

biologiski.lv

biologiski.lv

Uz Kaņepes kultūras centra terases skatuves darbosies mūziķi Jēkabs Nīmanis, Kārlis Kazāks un Anete Kozlovska. Padomāts ir arī par mazākajiem festivāla apmeklētājiem – bērni varēs rotaļāties GIGI bloks radošajā telpā.

Ieeja, degustācijas un viss, kas notiek festivālā – bez maksas!

biologiski.lv

biologiski.lv