Festivāla ”Laba Daba” programmu papildina Lietuvas, Brazīlijas un Izraēlas muzikālās apvienības un pašmāju grandi

Pievienot komentāru
Festivāla ”Laba Daba” programmu papildina Lietuvas, Brazīlijas un Izraēlas muzikālās apvienības un pašmāju grandi
F64

Starptautiskā mūzikas festivāla ”Laba Daba” mūzikas programmu papildina regeja un “dub” grupa no Lietuvas ”Minstry Of Echology” un izteikti ritmiskās, elektro akustiskās deju mūzikas grupa no Izraēlas ”Onogana” un brazīļu tautas mūzikas pārstāvji ”Ouroba”, ziņo festivāla rīkotāji.

”Labas Dabas” latviešu mūzikas programmu papildina ”Dzeltenie pastnieki”, ”Satellites LV”, duets ”Čipsis un Dullais”, folkgrupa ”Rikši”, Laima Jansone un DJ Monsta, ”Auļi”, Nils Īle ar grupu ”Kanisaifa”, ”Zāle”, ”Rīga Reggae”, ”Saucējas”, ”Imanta Dimanta”, Kārlis Kazāks, Latvijas Nacionālā Simfoniskā orķestra kvartets ”Company”, ”Kasetes”, ”Podruga”, ”Rāva”, Aleksandra Špicberga un ”Jakob Noiman Festival Band”.

Arī Radio NABA punk mūzikai veltītais raidījums ”Ej apskrieties” šogad svin desmit gadu dzimšanas dienu ar tādu grupu uzstāšanos kā ”Nova Koma”, ”Future Jets”, ”Reiner”, ”Johnny & The Burnouts”, ”Dūmu zārka zēni”, ”Dearth”, igauņu ”Sociasylum”, dziesminieka Zaķa un citu pagaidām neatklātu mūziķiem.

Jau drīzumā tiks izziņota arī elektroniskās mūzikas skatuves ”Kraukļa ligzda” mākslinieku programma.

“Ministry of Echology Wandering”

Turpinot tradīciju, festivāla Radio NABA tiešraides skatuves programmu veidos raidījumu un ētera instruktoru brīvdabas programmas, kuras papildinās arī dzīvās mūzikas mazkoncerti, kuros uzstāsies tādi mūziķi kā ”Bērnu rīts”, ”Jacques of S’T’A” un ”Waterflower”. Pilnu festivāla pavadošo aktivitāšu, teātra un kino programma tiks izziņotas jau drīzumā.

Atgādinām, ka šogad festivāls ”Laba Daba” svinēs desmit gadu jubileju, par svinību īpašajiem viesiem kļūs islandiešu muzikālā apvienība ”Múm” un Jamaikas regeja tradīciju nesēji ”Inner Circle”.

“Inner Circle”

“Onogana”

Tāpat festivālā dalību jau apstiprinājuši tādi mūziķi un apvienības, kā ”Pienvedēja piedzīvojumi”, ”Jauno Jāņu orķestris”, Ozols un ”Tehnikums”, ”Grupa Sigma”, ”Mary Jane”, ”Elektrofolk”, Sniedze Prauliņa, Evija Vēbere, “The Bad Tones”, UFO ar grupu, ”PND”, ”Oranžās brīvdienas”, ”Cellar Cat” un ārvalstu viesi – igauņu dream pop apvienība ”Pia Fraus”, reggae izpildītāji ”Reggaeon” no Gruzijas, ”Astra The 22s” no ASV un ska-core grupa ”Ferris Wheel” no Baltkrievijas. Būs dzirdams arī Oskara Jansona konceptalbuma ”Montserrat” koncerts kopā ar grupu ”Jūk”.

Atzīmējot festivāla desmitgadi, tiek izsludināta akcija – fotokonkurss ”Meklējam krūtis!”, kurā tiek aicināts piedalīties ikviens festivāla laikā tapušo krūšu atlējumu ģipsī īpašnieks, dalīties vizuālos stāstos par ģipša krūšutēlu gaitām pēc festivāla. Konkursam fotogrāfijas var iesūtīt līdz 15. jūnijam – labadaba.lv/krutis. Vairāk uzzini šeit!

Kā ierasts, ”Laba Daba” norisināsies augusta pirmajā nedēļas nogalē – no 3. Līdz 5. augustam. Biļetes uz festivālu pieejamas kafejnīcā ”Gauja”, bārā ”Aptieka”, klubos ”Nemiers”, ”Autentika”, tautas mūzikas veikalā ”Upe”, kā arī visās ”Biļešu servisa” tirdzniecības vietās un internetā.

“Múm”