Komentāri
Festivālā Bildes 2016 šonedēļ koncertēs Hermanis, Mitrohins un grupa LOGO
Foto LETA

Festivāla Bildes 2016 skatuve šonedēļ atradīsies mūzikas namā Daile – uz tās uzstāsies Aivars Hermanis, Vjačeslavs Mitrohins, DJ Artūrs Mednis un citi, bet īpašie viesi būs grupa LOGO.

Jau otro nedēļu Rīgā turpinās mūzikas un mākslas festivāls Bildes 2016. Šonedēļ pasākumi notiks mūzikas namā Daile, kur divos koncertos uzstāsies dažādi mūziķi, grupas un aktieri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau šovakar plkst. 19.00 mūzikas namā Daile kopprojektā muzicēs Bildēs sevi jau pieteikušās grupas un radošās personības, piemēram, Audiokvartāls un DJ Artūrs Mednis, Marlēna un komiķis Rūdolfs Kugrēns, Inqognito un aktieris Jānis Jarāns, Symbolic un aktieris Mārtiņš Vilsons un citi, bet koncerta īpašie viesi būs grupa LOGO.

Savukārt rīt, 11.oktobrī, mūzikas namā valdīs blūza noskaņas. Uzstāsies Ainars Pūpols un [Pī] Blues, Blues Cake, The Blues Gang, Ieva Kākule un B.B. Max Band, Vjačeslavs Mitrohins, Aivars Hermanis un draugi, kā arī citi blūza mākslinieki.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl