Festivāla Bildes 2016 atklāšanas koncertā uzstāsies Bilžu mūziķi un viņu bērni

Pievienot komentāru
Festivāla Bildes 2016 atklāšanas koncertā uzstāsies Bilžu mūziķi un viņu bērni
Publicitātes foto

Jau rīt, 2.oktobrī, ar sirsnīgu koncertu “Ielūdz bilžu mūziķi un viņu bērni” ģimeniskā atmosfērā mūzikas klubā Kaļķu vārti sāksies mūzikas un mākslas festivāls Bildes 2016.

Sākot festivāla koncertu programmu, mūzikas un mākslas festivāls Bildes 2016 klausītājiem piedāvā īpašus priekšnesumus. Tajos, pārstāvot Bilžu dalībnieku muzikālās ģimenes, uz vienas skatuves dziesmās, emocijās un profesionālajā pieredzē dalīsies dažādu paaudžu festivāla mūziķi.

Atklāšanas koncerta programmu veidos 15 ģimeņu priekšnesumi.

“Koncerta gaisotni visvieglāk raksturot vienā vārdā – Mīlestība,” mudinot apmeklēt koncertu un izjust prieku no kopā būšanas un muzicēšanas, pauž dziesminieks Arnis Miltiņš, kurš kopā ar savu kuplo un muzikālo ģimeni arī kāps uz festivāla skatuves.

Dziesminieks Arnis Miltiņš ar ģimeni

Dziesminieks Arnis Miltiņš ar ģimeni

”Šis koncerts ir labs iemesls, lai svētdienas noskaņā mūziķu ģimenes kopā saspēlētos. Ikdienā mums neiznāk kopā muzicēt, bet pēdējos gados saspēlējamies ģimenes saviesīgajos vakaros. Jo sevišķi mani pārsteidz, ka māsa Paula ģitāras pavadījumā dzied līdzi mammas dziesmām,” stāsta mūziķe un komponiste Sniedze Prauliņa. “Šīs dziesmas es neatceros, varbūt nekad neesmu pat dzirdējusi, bet Paula zina tās visas!” Sniedze koncertā uzstāsies kopā ar māsu Paulu un vecākiem – komponistiem Silviju Silavu un Uģi Prauliņu.

Silvija Silava ar meitu / Foto Vitālijs Stīpnieks

Silvija Silava ar meitu / Foto Vitālijs Stīpnieks

Koncertā Ielūdz Bilžu mūziķi un viņu bērni uzstāsies arī Armands un Andrievs Alkšņi, Aivars un Zane Gudrie, Nils Īle ar ģimeni, Andris un Valters Mucenieki, Ziemeļu ģimene, Orubu ģimene, Guntars un Henrijs Mucenieki, Lauris un Egons Valteri, Ādamsoni un Ārijs Šķepasts, Daira Madara un Uldis Kākuļi, Juris Kaukulis ar ģimeni un citi.

Mūziķu un viņu bērnu koncerts (Bildes 2015)