“Fanu reiss” šoruden vedīs pie Arnolda Švarcenegera

Komentāri
“Fanu reiss” šoruden vedīs pie Arnolda Švarcenegera
Foto: AFP

“Fanu reiss” sestajā darbības gadā līdzās koncertiem Eiropā piedāvā apmeklēt aktiera Arnolda Švarcenegera dzīvesstāsta šovu Polijas pilsētā Vroclavā, informē Aivars Līpenītis.

Izklaides pasākums ceļā “Fanu reiss” nesen atgriezies no amerikāņu mūziķa Džastina Timberleika (Justin Timberlake) izpārdotā šova Polijā turnejas “The 20/20 Experience” ietvaros. Papildus nākamajiem galamērķiem – koncertiem – “Fanu reiss” aicina apmeklēt iedvesmojošu vakaru ar leģendāro kultūristu, politiķi un aktieri Arnoldu Švarcenegeru 17. novembrī Vroclavā, Polijā. Kā ierasts, “Fanu reisā” apmeklētājus pavadīs populāra ar apmeklējamā šova jomu saistīta personība. Biļetes uz “Fanu reisu” un ekskluzīvo tikšanos pieejamas fanureiss.lv.

Koncertu mīļotājiem 24.oktobrī iespēja apmeklēt intīmu mākslinieka Džona Ledženda (John Legend) koncertu nelielā zālē Varšavā, Polijā. 30.oktobrī rokmūzikas fani var doties uz Lenija Krevica (Lenny Kravitz) šovu Viļnā, un jau tagad zināms, ka nākamgad 21.februārī notiks amerikāņu rokgrupas “The Black Keys” uzstāšanos Lodzā, Polijā.

Fanu reiss ir izklaides pasākums ceļā, kas piedāvā iespēju apmeklēt pasaulē pieprasītu un aktuālu mākslinieku uzstāšanās ārpus Latvijas, atbilstošu pašmāju slavenību pavadībā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl