Facebook uzradies asprātīgs Latvijas restorānu kritiķis Gordons Spriež

Komentāri
Facebook uzradies asprātīgs Latvijas restorānu kritiķis Gordons Spriež
Foto: Facebook/Zviedruvarti

Ja vēl nezini, kurp aiziet pusdienās vai vakariņās, asprātīgais restorānu kritiķis, kurš slēpjas zem segvārda Gordons Spriež, tev noteikti palīdzēs izlemt.

Kāds entuziasts ar bagātu vārdu krājumu un možām garšas kārpiņām nolēmis ar kritisku aci paraudzīties un galvaspilsētas un visas Latvijas ēdināšanas iestādēm. “Mani sauc Gordons, un tieši es būšu tas, kurš jums paziņos dažādas ziņas par restorāniem Latvijā un garšīgākajiem ēdieniem tajos! Vērtēts tiks viss, sākot no brīža, kad es ieiešu pa durvīm, un kad es iziešu pa tām! Šajā lapā varēsit izlasīt par restorāniem un uzdot jautājumus vai arī ieteikt nobaudīt kādu ēdienu, vai ieteikt apmeklēt kādu restorānu!” – pērnā gada vasarā solīja Gordons un solījumu viņš ir turējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šo mēnešu laikā zem Gordona lupas nonācis ne viens vien labi zināms restorāns. Katra mēneša beigās viņš piedāvā ielūkoties mēneša restorānu vērtējumu topā. Jāteic, “pa mizu” no Gordona jau dabūjušas arī labi zināmas ēstuves, tostarp LIDO Domina, kā arī Lulū pica.

Tomēr Gordona mērķis nav tikai novērtēt jau labi zināmās kafejnīcas – viņš labprāt iegriežas arī jaunatvērtos restorānos. Viens no tādiem šomēnes bijis Vecrīgas restorāns Zviedru vārti. Bargais kritiķis atzinis, ka pie viņiem nobaudītā soļanka esot bijusi tieši tāda, kādai jābūt īstai soļankai (kaut arī viņa vectēvs esot pasaules čempions soļankas gatavošanā).

Vairāk par Gordonu vari uzzināt viņa Facebook profilā. Labu apetīti!

Foto: zem Gordona “lupas” nonākušie restorāni

Lasi vēl