19 komentāri

Uz vērienīgajiem plūdiem, kas šonedēļ skāruši Latvijas Austrumus, no citas puses paskatījies kāds puisis no Latgales. Kartīgais zemnieks pēc dabas katastrofas nežēlojas, bet izmanto vienreizējo iespēju nopeldēties kviešu laukā.

“Kā visiem zināms, Latgali piemeklējušas katastrofas. Sekas – lūgtum! Bet vai mēs, zemnieki, raudāsim?! Nē. Mēs izmantosim visas piedāvātās iespējas, jo, kad gan vēl būs iespēja nopeldēties kviešu laukā?!” viņš lustīgi ziņo no Latgales un metas peldē labības laukā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dažu stundu laikā “Facebook” lietotājas Astrīdas publicētais video jau kļuvis par vietējā mēroga sensāciju. Komentāros ļaudis cildina puiša optimismu un steidz dalīties ar idejām, kā situāciju ar applūdušo kviešu lauku izmantot savā labā. “Facebook” lietotāja Kristīne iesaka taisīt biznesu – kviešu SPA, Edgars domā, ka Olimpiskajām spēlēm peldēšanā tagad jānotiek Latgalē, bet Maruta iesaka no kviešiem pārmesties uz rīsiem.

Video: latgalietis izpeldas kviešu laukā

Rains in harvest season, a young farmer in Latgale takes a swim in his wheat field (author: Lauris)

Posted by Astrida Gobina on Piektdiena, 2017. gada 25. augusts

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl