19 komentāri

Uz vērienīgajiem plūdiem, kas šonedēļ skāruši Latvijas Austrumus, no citas puses paskatījies kāds puisis no Latgales. Kartīgais zemnieks pēc dabas katastrofas nežēlojas, bet izmanto vienreizējo iespēju nopeldēties kviešu laukā.

“Kā visiem zināms, Latgali piemeklējušas katastrofas. Sekas – lūgtum! Bet vai mēs, zemnieki, raudāsim?! Nē. Mēs izmantosim visas piedāvātās iespējas, jo, kad gan vēl būs iespēja nopeldēties kviešu laukā?!” viņš lustīgi ziņo no Latgales un metas peldē labības laukā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dažu stundu laikā “Facebook” lietotājas Astrīdas publicētais video jau kļuvis par vietējā mēroga sensāciju. Komentāros ļaudis cildina puiša optimismu un steidz dalīties ar idejām, kā situāciju ar applūdušo kviešu lauku izmantot savā labā. “Facebook” lietotāja Kristīne iesaka taisīt biznesu – kviešu SPA, Edgars domā, ka Olimpiskajām spēlēm peldēšanā tagad jānotiek Latgalē, bet Maruta iesaka no kviešiem pārmesties uz rīsiem.

Video: latgalietis izpeldas kviešu laukā

Rains in harvest season, a young farmer in Latgale takes a swim in his wheat field (author: Lauris)

Posted by Astrida Gobina on piektdiena, 2017. gada 25. Augusts

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl