Facebook hits: Latgaļu humors i dzeivis gudreibys – labākās atziņas un “pērles”

1 komentārs
Facebook hits: Latgaļu humors i dzeivis gudreibys – labākās atziņas un “pērles”
Foto: facebook.com/ltghumors

Lai gan ne pārāk lielu, tomēr atzīstamu popularitāti starp pašmāju sociālā tīkla Facebook lietotājiem iemantojusi lapa, kurā katru dienu parādās kāda gudrība, dzīves atziņa vai vienkārši jociņš uzrakstīts latgaliešu valodā. Tiem, kas ir no Latvijas ezeru zemes, kā arī visiem pārējiem, varētu būt ļoti interesanti palasīt.

Šajās “pērlēs” atrodams viss, sākot no gudru vīru teicieniem un beidzot ar īsiem, simboliskiem filmu aprakstiem un jociņiem par Latgali. Šajā galerijā gan nav izlasīti visi, bet gan potenciāli labākie, smieklīgākie un dziļākie teksti, kas atrodami Facebook Latgaļu humors i dzeivis gudreibys, kas tiešajā tulkojumā no latviešu valodas dialekta nozīmē Latgaļu gumors un dzīves gudrības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Šajos piemēros nav atrodamas rupjības, kas nozīmē, ka joki atbildīs jebkura cilvēka humora izjūtai – gan tādiem, kuriem nepatīk asprātībās iedziļināties, bet gan virspusēji pasmieties, gan arī tādiem, kuriem, lai nonāktu līdz smiekliem, gribas mazliet vairāk padomāt.

TOP komentāri

  • latgalietis
    +1 +1 0

    latgalietis

    Ja jau juridiski korekti, tad nevis latviešu valodas dialekts, bet paveids, kā rakstīts mūsu valsts valodas likumā. Ja pēc būtības, tad tas "dialekts" ir vairākus tūkstošus gadus senāks par valodu, kurā autors uzcepis šo rakstu. Latgalieši taču neraksta par oficiālo valsts valodu "degradēta latgaļu valoda", bet māk, cienī to un runā tajā. Nešķiet, ka pret latgaliešu valodu jeb to, kas vēl pēc Ulmaņa un padomju gadiem no tās ir palicis, arī vajadzētu izrādīt kaut nedaudz cieņas?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl