Komentāri

Cēsu Fonoklubā 11. martā uzstāsies arī Latvijā labi zināmā Igaunijas grupa Ewert and The Two Dragons, gatavojoties apvienības pastāvēšanās vēsturē lielākajam izaicinājumam – šovam Tallinas Saku arēnā, kas norisināsies 22. martā.

Ja grupu ir pierasts redzēt izpārdotās koncertzālēs un festivālos, tad 11. martā Ewert and The Two Dragons sniegs īpašu izņēmumu, uzstājoties ļoti personīgā atmosfērā. Ņemot vērā Fonokluba ietilpības ierobežojumus, organizatoru pārstāvis Marts Sildniks sola, ka biļetes būs pieejamas iepriekšpārdošanā, par ko sīkāka informācija tikšot sniegta tuvāko dienu laikā. “Mēs jau labu laiciņu gatavojamies arēnas koncertam, taču pirms kāpjam uz lielās skatuves, vēlamies sniegt uzstāšanos mazākai auditorijai intīmākā gaisotnē. Tā būs īpaša nakts un pilnīgi noteikti nedaudz citādāka kā ierasts. Kas zina – varbūt mēs pat atskaņosim kādu jaunu dziesmu,” sola grupas dalībnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: grupas Ewert and the Two Dragons koncerti Latvijā

2015. gads grupai ir bijis produktīvs un ļoti veiksmīgs. Gada sākumā ierakstu kompānijas Warner paspārnē tika laists klajā viņu trešais albums Circles, mūziķi devās koncertēt ASV un Eiropā, kā arī ar panākumiem uzstājās mājās Igaunijā un kaimiņvalstīs. Tagad Ewert and The Two Dragons ir nolēmuši spert soli tālāk un 22. martā pirmo reizi uzstāties ar savu solo koncertu Tallinas arēnā, taču pirms tam piestās uz savu pirmo koncertu Cēsīs.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl