Esplanādē bez maksas dalīs 2000 burgerus

Komentāri
Esplanādē bez maksas dalīs 2000 burgerus
Foto: Νick Perrone, Flickr

16. maija pēcpusdienā Esplanādē Rīgā darbosies Pop-up 2000 burgeru restorāns, pilnīgi par brīvu piedāvājot tikko pagatavotus burgerus un izklaides programmu, informē restorāna pārstāvji.

Pop-up 2000 burgeru restorāns viesus uzņems no plkst. 16.00 līdz 18.00 – brīdi pirms Muzeju nakts sākuma, kas 16. maijā norisināsies visā Latvijā.

Pop-up 2000 burgeru restorānā meistari skatītāju klātbūtnē gatavos 2000 burgerus, kas apmeklētājiem tiks servēti pilnīgi par brīvu.

Pop-up restorāna apmeklētāji varēs sekot līdzi burgeru pagatavošanas procesam pie Latvijā garākās burgeru letes un iepazīt burgeru pagatavošanas procesu, sākot no gaļas grilēšanas līdz garnēšanai. Ikviens interesents varēs nogaršot arī burgeru sastāvdaļas īpaši tam paredzētā degustācijas stūrītī. Svaigi pagatavotos burgerus viesi varēs baudīt īpašā brīvdabas terasē.

Kā norāda pasākuma rīkotāji, Pop-up 2000 burgeru restorāna viesiem būs pieejama arī aizraujoša izklaides programma. Dažādas aktivitātes būs sarūpētas gan ģimenēm ar bērniem, gan jauniešiem un citiem apmeklētājiem. Apmeklētāji varēs demonstrēt savu veiklību galda sporta spēļu sacensībās, pārbaudīt zināšanas par burgeriem, bet paši mazākie pasākuma apmeklētāji varēs izbaudīt īpašu bērnu stūrīti.

Lasi vēl