Komentāri

Pelēkums aiz loga liecina par to, ka oktobri pamazām nomainīs novembris, kas nozīmē – klāt būs Patriotu nedēļa. Palīdzi portālam Skaties.lv, izvēloties tās trīs, tavuprāt, lielākās pašmāju vērtības, lai mēs pēc tam varam izveidot topu un sarindot tās secīgi. Beigu beigās noskaidrosim, kuras tad tev un taviem draugiem šķiet tās pašas svarīgākās.

Gardās bērzu sulas pavasarī, senās svētku un cita veida tradīcijas vai pats sarkanbaltsarkanais Latvijas karogs – šīs ir tikai dažas no tām lietām, kas veido mūsu valsti un katru no mums. Izvēlies sev tuvākās un tīkamākās vērtības, kuras kopumā ir 30, un kopā izveidosim topu, lai noskaidrotu, kuras vērtības tad Tev, mūsu portāla lasītāj, kā latvietim šķiet raksturīgākās.

Izvēlies tās šeit!
Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl