Komentāri

Pašmāju “hip-hop & rnb” duets – Artūrs M un Ģirts L – publicē jaunu singlu “Mana dīva”, kuru Artūrs sarakstījis savai mīļotajai draudzenei Kitijai.

Abi kungi nesnauž, jo pirms neilga brīža tika publicēts šā gada ietvaros pirmais radītais kopdarbs “Tavs Ceļš”, kurš sociālajos medijos rotē vēl tikai nepilnu mēnesi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Dziesmas pamatā ir vēstījums, kuru vēlējos nodot savai mīļotai draudzenei – Kitijai. Par spīti visam, kas ir bijis un kam nācies iet cauri, viņa man ir vislabākā un no visas sirds viņu mīlu,” stāsta reperis Artūrs M jeb īstajā vārdā Artūrs Mitenbergs.

Foto: abi mākslinieki darbībā un ikdienā

Lai arī otra dziesmas izpildītāja Ģirta L jeb Ģirta Liepiņa sirds vēl aizvien ir brīva, mūziķis ar lielāko prieku piedalījās šajā dziesmā. Mūziķis tic, ka arī viņa kārta drīz pienāks un izdosies atrast sev kāroto dāmu, ar kuru dalīties priekos un bēdās.

Par dziesmas ierakstu un apstrādi parūpējies pašmāju producents un dīdžejs DJ Dween jeb Kaspars Dvinskis. Attēla dizainu izstrādājis jaunais censonis Maksims Kitajevs.

PAŠMĀJU REPERI ĪPAŠI AKTĪVI MĪLESTĪBAS SVĒTKU KONTEKSTĀ

Video: Artūrs M un Ģirts L – Mana dīva

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl