Erotu vadīs seksīgais Kristaps Vilde un draiskā Sigita Brazdauska

0 Komentāru
Erotu vadīs seksīgais Kristaps Vilde un draiskā Sigita Brazdauska
Kristaps Vilde. Publicitātes foto

Erotikas festivāla Erots apmeklētājus 20. un 21. februārī Ķīpsalas hallē izklaidēs un festivāla atmosfēru uzkarsēs ne vien iekārojami viesmākslinieki, bet arī divi enerģiski vadītāji – seksīgais modelis Kristaps Vilde un draiskā mājsaimniece Sigita Brazdauska, informē rīkotāji.

Daudzu sieviešu iekāres objekts – seksīgā un muskuļotā auguma īpašnieks – Kristaps Vilde ir modelis, fitnesa treneris un ielu vingrošanas kustības entuziasts. No 2014 . gada izskatīgais jaunietis strādā par modeli Ginta Budes modes namā un vairākkārtēji ir defilējis pa mēli pašmāju modes pasākumos un ballītēs. Tāpat viņš vada pašdibināto ielu vingrošanas komandu Limitless un ir World Street Workout and Calisthenics Federation biedrs. Viņš vienmēr ir atvērts jauniem izaicinājumiem, un viens no tādiem noteikti būs Erota vadīšana.

Kristaps Vilde un Sigita Brazdauska. Publicitātes foto

Kristaps Vilde un Sigita Brazdauska. Publicitātes foto

”Ar nepacietību gaidu erotikas festivālu, jo tā vadīšana man būs pavisam jauna un unikāla pieredze. Kopā ar savu skatuves partneri, ar kuru mums bija klikšķis jau pirmajā tikšanās reizē, darīsim visu, lai šie divi vakari ikvienam apmeklējam būtu neaizmirstami,” stāsta Kristaps Vilde.

Tandēmā ar Kristapu uz Erota skatuvēm kāps Sigita Brazdauska, kuras žilbinošais smaids ir apbūris ne vienu vien vīrieti. Viņas draugi saka, ka Sigitai ideāli padodas divas lietas – bērni un kūkas. Neticēsiet, bet pirmie viņai ir veseli trīs, savukārt gatavotās kūkas – tādas, kas mutē kūst.

Sigita Brazdauska. Publicitātes foto

Sigita Brazdauska. Publicitātes foto

”Kad uzzināju, ka mans skatuves partneris būs Kristaps, pirmā doma bija – piespēlējuši man tādu iedomīgu, uzkačātu čali. Bet tad mēs iepazināmies, un sapratu, ka esmu kļūdījusies. Kristaps, izrādās, ir jauks, vienkāršs puisis, un nenoliegšu – ļoti simpātisks,” atzīst Sigita Brazdauska.

Festivāla vadītāji tērpsies ekstravagantā Latvijas dizainera Jurija Kupianska jeb Kupiansky darinātajos tērpos. Kupiansky, kurš ir veidojis apģērbus dažādām teātra izrādēm, mūzikas šoviem, reklāmas kampaņām un māksliniekiem, ļoti patīk pārsteigt cilvēkus, lai būtu ko atcerēties. Tāpēc nav nekādu šaubu, ka viņam tas izdosies, ietērpjot arī Kristapu un Sigitu. Var gadīties dažādi pārsteigumi, iespējams, viens no viņiem paliks bez biksēm, otrs – bez krūštura!

Kā ziņots, festivāls Erots 2015 notiks 20. un 21. februārī Ķīpsalā, un tas ir nozīmīgākais erotikas pasākums Baltijā. Ieeja no 18 gadu vecuma! Vairāk: erots.lv Biļetes nopērkamas Biļešu servisa kasēs visā Latvijā un internetā.

Izstādi-festivālu Erots 2015 organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

0 Komentāru