Erots, kur dzirksteļos arī bargums un kvēla kaisle, jau nedēļas nogalē

Komentāri
Erots, kur dzirksteļos arī bargums un kvēla kaisle, jau nedēļas nogalē
Publicitātes foto

Ierastās skarbās SM saspēles vietā šogad festivālā Erots 19. un 20. februārī būs vēl nebijis emocionāli piesātināts un hipnotisks priekšnesums. Bargā kundze Miss Monique Marneffe būs iejūtīgāka nekā parasti, tomēr dzirksteles šķīdīs tik un tā!

Austriete Miss Monique Marneffe ies citu, taču ne mazāk bīstamu un vilinošu ceļu – viņa balansēs uz naža asmens starp bargumu un kvēlu kaisli. Bargās kundzes vara pār abiem ”vergiem” tieši neizpaudīsies, jo viņa viltīgi spēlēsies ar slēptākajām sajūtām, atmodinot vēl neatmodinātās.

Monikai un viņas skatuves partneriem SM priekšnesums ir kas vairāk nekā tikai šovs. Tā ir būtiska viņu dzīves sastāvdaļa, lai arī slepena. Mākslinieki uz Erota skatuves sola radīt performanci, kurā uzburs sirreālu skarbuma, bargas kontroles un tumšu kaislību piesātinātu ainu.

Foto

Šova iespaidu uz skatītāju sajūtām nevar paredzēt, jo netipiskā māksliniece pārvalda arī hipnozes mākslu un veikli orientējas cilvēka psiholoģijā – viņa ir studējusi seksualitātes terapiju. Nonākot Monikas rokās, tev nav izvēles – tu tapsi pakļauts un dziedināts!

Biļetes uz Erots 2016 var iegādāties Biļešu servisa kasēs visā Latvijā, internetā, Ķīpsalas hallē (darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.30) un intīmpreču veikalā Kupidons Plus. Ieeja festivālā-izstādē no 18 gadu vecuma!

Erots 2016 norises laiki: 19. un 20. februāris 18.00–03.00

Lasi vēl