Komentāri
Erots, kur dzirksteļos arī bargums un kvēla kaisle, jau nedēļas nogalē
Publicitātes foto

Ierastās skarbās SM saspēles vietā šogad festivālā Erots 19. un 20. februārī būs vēl nebijis emocionāli piesātināts un hipnotisks priekšnesums. Bargā kundze Miss Monique Marneffe būs iejūtīgāka nekā parasti, tomēr dzirksteles šķīdīs tik un tā!

Austriete Miss Monique Marneffe ies citu, taču ne mazāk bīstamu un vilinošu ceļu – viņa balansēs uz naža asmens starp bargumu un kvēlu kaisli. Bargās kundzes vara pār abiem ”vergiem” tieši neizpaudīsies, jo viņa viltīgi spēlēsies ar slēptākajām sajūtām, atmodinot vēl neatmodinātās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Monikai un viņas skatuves partneriem SM priekšnesums ir kas vairāk nekā tikai šovs. Tā ir būtiska viņu dzīves sastāvdaļa, lai arī slepena. Mākslinieki uz Erota skatuves sola radīt performanci, kurā uzburs sirreālu skarbuma, bargas kontroles un tumšu kaislību piesātinātu ainu.

Foto

Šova iespaidu uz skatītāju sajūtām nevar paredzēt, jo netipiskā māksliniece pārvalda arī hipnozes mākslu un veikli orientējas cilvēka psiholoģijā – viņa ir studējusi seksualitātes terapiju. Nonākot Monikas rokās, tev nav izvēles – tu tapsi pakļauts un dziedināts!

Biļetes uz Erots 2016 var iegādāties Biļešu servisa kasēs visā Latvijā, internetā, Ķīpsalas hallē (darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.30) un intīmpreču veikalā Kupidons Plus. Ieeja festivālā-izstādē no 18 gadu vecuma!

Erots 2016 norises laiki: 19. un 20. februāris 18.00–03.00

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl