Erota programmu papildina šokolādes zēns Gregory

Komentāri
Erota programmu papildina šokolādes zēns Gregory
Foto: Jordi Boixareu, Flickr.com

Īsts saldais ēdiens erotikas festivāla Erots 2015 apmeklētājiem solās būt seksīgais un eksotiskais striptīzdejotājs Gregory no Vācijas. Ar viņu ir gluži kā ar šokolādes kūku – vienu gabaliņu nobaudot, tā iegaršojas tik ļoti, ka kārojas vēl un vēl.

Kā vēsta festivāla Erots 2015 rīkotāji, Gregory ir profesionāls striptīzdejotājs, kurš skatuvi dēvē par savām otrajām mājām. Vai tā būtu uzstāšanās privātā vecmeitu ballītē vai lielas auditorijas priekšā – viņš vienmēr savus skatītājus pārsteidz ar iespaidīgiem tērpiem, izcilu dejas tehniku un iekvēlinoši seksīgām kustībām. Savos priekšnesumos Gregory iejūtas policista, džentelmeņa, karavīra, slepenā aģenta Džeimsa Bonda un pat citplanētieša lomā, liekot skatītājiem sajūsmā noelsties. Eksotiskā izskata dēļ viņš šobrīd ir viens pieprasītākajiem māksliniekiem izpriecu salā Ivisā.

Publicitātes foto

Gregory pārstāv striptīzdejotāju apvienību Berlin Dreamboys, kuras izpildītāji ar savu kārdinošo ārieni un radošajiem priekšnesumiem apbur skatītājus visā pasaulē jau 10 gadus. Turklāt Berlin Dremboys dalībnieki ir uzstājušies Lasvegasā kopā ar Chippendales puišiem.

Kā ziņots, festivāls Erots 2015 notiks 20. un 21. februārī Ķīpsalā, un tas ir nozīmīgākais erotikas pasākums Baltijā. Festivāls apmeklētājiem piedāvā baudīt pārsteigumiem pilnas latviešu un ārzemju mākslinieku šovprogrammas, sieviešu un vīriešu striptīzšovus, kā arī ”iekosties” erotikas pipariņā, piedaloties konkursos un citās aktivitātēs. Erots 2015 piedāvās ne tikai lieliskas izklaides iespējas, bet arī plašu erotiskās produkcijas klāstu – intīmpreču izstādi. Ieeja no 18 gadu vecuma! Vairāk informācijas: erots.lv

Biļetes uz Erots 2015 ir nopērkamas Biļešu servisa kasēs visā Latvijā un intīmpreču veikalā Kupidons Plus, Rīgā, Aleksandra Čaka ielā 72 un Alfrēda Kalniņa ielā 4, par 10 eiro, kā arī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.30 par 8 eiro.

Lasi vēl