Ērmīgie Horsemen jaunajā dziesmā pauž savu nostāju “bēgļu jautājumā”

Pievienot komentāru
Ērmīgie Horsemen jaunajā dziesmā pauž savu nostāju “bēgļu jautājumā”
Publicitātes foto

Pēc īsa radošā pārtraukuma zirggalvju apvienība jeb ansamblis Horsemen nāk klajā ar īpaši specifisku dziesmu Bēgļi, kurā tiek pausta nepatika pret iebraucējiem jeb tautā sauktajiem bēgļiem.

Pēc vairākiem trakulīgiem un izvirtības pilniem mūzikas videoklipiem zirggalvji nolēma pieskarties vienai no šā brīža aktuālākajām tēmām, proti, imigrantiem, viņu uzvedību, attieksmi pret sociālo vidi un valsts pilsoņiem. Pēc Horsemen domām, valstī ieceļojošiem cilvēkiem trūkst cilvēcīgo iemaņu, kas savukārt atstāj negatīvu iespaidu uz mūsu valsts iedzīvotājiem. Līdz ar to zirggalvji cer, ka visi bezatbildīgie iebraucēji tiks deportēti.

Videoklipā tiek atainota bēgļu nepieklājīgā uzvedība un visatļautība, kas acīmredzot viņiem šķiet vispār pieņemama parādība. Gala rezultātā kāds drosmīgs jaunietis, kuram nelaimīgā kārtā tika atņemta alus pudele, pieķēra visus, slēpjoties meža malā, un pa vienam iegrūda tos savā automobilī.

Caur humoru paustais videoklips, kā norāda mūziķi, ir vēstījums mūsu valsts iedzīvotājiem, ar mērķi ikvienā radīt piesardzības sajūtu, lai ikviens spētu parūpēties gan par savu, gan arī par apkārtējo cilvēku drošību. Zirggalvji apgalvo, ka bēgļi apdraud mūsu valsts drošību un uzskata, ka šeit nav īstā vieta, kur mitināties tautā nelūgtajiem viesiem, norāda dziesmas autori.

Foto

Video