Enerģētiski tik naidīgs pilnmēness aptumsums sen nav bijis: kā 27. jūliju izdzīvot pēc iespējas mierīgi

5 komentāri
Enerģētiski tik naidīgs pilnmēness aptumsums sen nav bijis: kā 27. jūliju izdzīvot pēc iespējas mierīgi
Pixabay

27. jūlijā gaidāms pilns mēness aptumsums, kas kā vienīgais būs redzams arī Latvijā. Potenciāli sārtās krāsas dēļ tas dēvēts par Asiņaino Mēnesi. Enerģētiski tik draudīgs pilnmēness aptumsums sen nav piedzīvots. Turklāt astroloģiski papildu efektu dos sakritība ar dižčika sākumu 26. jūlijā, kad Merkurs uzsāks savu ačgārno kustību.

”Neatceros, kad būtu bijis tik enerģētiski naidīgs pilnmēness aptumsums, turklāt vēl Marsa un Urāna spriedzes ēnā ar čika laiku dienas pirmajā pusē. Nekas cits kā jūlija otrā melnā piektdiena,” norāda astrologs un numerologs Kristaps Baņķis.

Daļējs Saules aptumsums gaidāms 11. augustā, noslēdzot reti novērotā trīskāršā Starpaptumsuma periodu.

Starpaptumsumu laikā astrologs iesaka būt maksimāli atbildīgiem, norādot, ka gaidāma lielāka bīstamība arī visa veida satiksmē.

”Lidot starpaptumsumu laikā tiešām neieteiktu. Sadzīviski vīrieši būs pilnīgi kā bez prāta un izsisti no sliedēm. Paredzamas daudzas šķiršanās. Šī vasara vispār no visa veida attiecību viedokļa ir katastrofāli baisa,” uzsver astrologs.

Plašāk par postu, kas sagaida vasaras turpinājumā, lasi šeit!

Dižčika klasika

Laikā no 26. jūlija līdz 19. augustam iespējama saskaršanās ar nepārdomātiem vai netālredzīgiem lēmumiem un darbību. Sarežģītu karmisku uzdevumu risināšana, bijušo partneru un senu problēmu atgriešanās, nevajadzīgi pirkumi, pārpratumi, dažāda veida sastrēgumi un tehniski sarežģījumi.

Cilvēki būs neuzmanīgi, izklaidīgi, aizmāršīgi un nesapratīsies. Emocijas un situācijas kā uz nažiem. Problemātiskajos jautājumos – viss plīsīs nograbēdams.

Augusts kļūst par karmas “mīnu lauku”, kurā ne tikai uzradīsies pagātnes rēgi cilvēku, notikumu un “veco grābekļu” veidolā, bet arī piedzīvotais un paveiktais atstās būtisku nospiedumu daudzu gadu garumā.

“Visprātīgāk dzīvot lēni, pārdomāti un ar atbildību par katru savu soli!” pamāca astrologs.

Čika laiks jeb Mēness bez kursa: kā šo laiku izmantot savā labā?