Emocionāls VIDEO: latviešu meitene izdejo savu slimību

1 komentārs

Milzu ažiotāžu pašmāju interneta vidē izraisījis pazīstamās dejotājas Ievas Bitenieces jaunākais video. Tajā meitene izstāsta par savu slimību – veģetatīvo distoniju, izmantojot dejas valodu.

“Šis ir stāsts par mūsdienu populārāko slimību – veģetatīvo distoniju. Jā, man, protams, arī tāda ir. Tāda ir visiem, kuri skrien pēc kaut kā mistiska, nedomājot par sevi. Un katram šis cēlonis var būt atšķirīgs, kā arī var būt citādāks izpausmes veids.

Manējais? Es domāju, ka visu varu un ka gulēšana ir mīkstajiem. To nācās pārdomāt slimnīcā pie sistēmas, kad pateica, ka man ķermenī nav vispār vitamīnu, katru dienu cits orgāns nestrādā, kā arī nervu sistēma čupā. Skaidrs ir tas, ka viss ir sačakarēts, un vienīgā izeja ir – iemīlēt sevi!

Tabletes cīnās ar sekām, prāts – ar cēloņiem. Šis ir un būs garš process, kamēr lēnā garā, vienkārši, izmainīšu savu skatījumu uz pasauli. Tabletes noteikti esmu atteikusies lietot, tā vietā, sāku gulēt. O – parādījās krāsas!

Nākamais – jānomaina ēdienkarte! Joprojām atļauju sev našķoties – jo galvenais, lai viss sabalansēts un harmonijā. Pilnībā esmu atteikusies no gāzētiem dzērieniem! Tici man, no negāzētiem daudz labāk var padzerties.

Izvairos arī no krāsotajiem. Mēģinu sevi vairāk likt pirmajā vietā. Sabalansēt darbadienu. Atteikties no mistiskiem projektiem. Atsāku mācīties. Nu tā, lēnā garā. Kā jau teicu – tāls ceļš vēl ejams. Šoreiz par šo tēmu neizplūdīšu,” par slimību atklāti stāsta Ieva.

Tas, ko meitene jutusi slimības laikā, iemūžināts mākslas projektā – dejas video.

“Video katra dejotāja simbolizē kādu no simptomiem – smakšana, bezspēks, trauksme, sāpes. Mēs zinām, ka ir grūti, bet mēs pārņemam vadību, pieņemam sevi un beidzam bēgt no patiesības.

VIDEO

Un es pazīstu ļoti daudz cilvēkus, kuri iesmej par šo. Domāju, ka ir laiks pieaugt un beigt smieties par lietām, ko nesaprotam. Sākumskola ir beigusies. Jā, tas varbūt neizklausās nopietni, bet no šī sindroma veidojas daudz nopietnākas slimības – tā kā neievelciet!

Mīliet sevi. Mums īstenībā nav vajadzība tik traki skriet un kaut ko pierādīt. Ja senči spēja dzīvot mežā bez Iphone7, tad gan jau ka mēs arī varam. Apskaties apkārt!

Pilsēta? Mūsu valsts ir super maza, un lai nokļūtu pie dabas, autobusā ir jāpavada nepilna pusstunda. Un parki Rīgā ir ļoti smuki sakopti – izej pastaigā. Ej viens.

Esi kopā ar savām domām, iepazīsti sevi, izdzer siltu tēju, sapņo par labāku pasauli, pasmaidi pretīgājējam (un nav svarīgi, vai viņš pasmaida pretī), iegrimsti kādā grāmatā par viduslaiku bruņiniekiem, iemācies katru dienu kaut ko jaunu. Tie ir daži no 1 000 000 piemēriem. Tikai tu esi spējīgs kaut ko mainīt, NEVIENS cits!” iedvesmo dejotāja.

Vairāk par talantīgo Ievu un citiem viņas projektiem var uzzināt mājaslapā šeit. Starp citu, jau 1. martā tajā pašā vietā, kur uzņemts emocionālais video, gaidāms Ievas deju studijas koncerts.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl