Emocionāls VIDEO: četras latviešu māsas sagādā neaizmirstamu pārsteigumu mammai Anglijā

24 komentāri
Emocionāls VIDEO: četras latviešu māsas sagādā neaizmirstamu pārsteigumu mammai Anglijā
Privātais arhīvs

Par sociālo tīklu sensāciju kļuvis Lienes Bērziņas video, kurā jaunā sieviete kopā ar trim māsām sagādā neaizmirstamu pārsteigumu Anglijā dzīvojošajai mammai. Visas četras māsas, iepriekš nepaziņojot, ierodas ārzemēs, lai sveiktu māmiņu dzimšanas dienā, un mammas reakcija pierāda, – pārsteigums ir vairāk nekā izdevies.

”Viss sākas ar to, ka mamma nedzīvo Latvijā. Mēs ik gadu viņai gatavojam video sveicienu, kādu virtuālu apsveikumu, satiekoties visas četras māsas kopā. Šogad viņa bija pelnījusi ko vairāk. Mēs nopirkām biļetes un klusiņām mēģinājām sevi līdz tam mirklim nenodot,” Skaties.lv stāsta Liene.

Māsas pa vienai devās pie mammas balkona, dziedot māmiņas iemīļoto dziesmu. Jau ieraugot ciemos pirmo meitiņu, mammas emocijas ir neaprakstāmas, bet katras nākamās meitenes parādīšanās liek sajūsmas vilnim tikai pieaugt.

Video: tas ir jāredz pašam!

Kā Skaties.lv atklāj Liene, visas piecas bijušas ļoti laimīgas, jo varējušas izbaudīt skaistus mirkļus kopā, kas ir labākā dāvana jebkurai mammai.

Sirsnīgais video jau izpelnījies plašu atzinību sociālajos tīklos un noteikti kalpos par ierosmi kādam sagādāt līdzīgu pārsteigumu ārzemēs dzīvojošiem mīļajiem.

Foto: Privātais arhīvs

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl