24 komentāri

Par sociālo tīklu sensāciju kļuvis Lienes Bērziņas video, kurā jaunā sieviete kopā ar trim māsām sagādā neaizmirstamu pārsteigumu Anglijā dzīvojošajai mammai. Visas četras māsas, iepriekš nepaziņojot, ierodas ārzemēs, lai sveiktu māmiņu dzimšanas dienā, un mammas reakcija pierāda, – pārsteigums ir vairāk nekā izdevies.

”Viss sākas ar to, ka mamma nedzīvo Latvijā. Mēs ik gadu viņai gatavojam video sveicienu, kādu virtuālu apsveikumu, satiekoties visas četras māsas kopā. Šogad viņa bija pelnījusi ko vairāk. Mēs nopirkām biļetes un klusiņām mēģinājām sevi līdz tam mirklim nenodot,” Skaties.lv stāsta Liene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Māsas pa vienai devās pie mammas balkona, dziedot māmiņas iemīļoto dziesmu. Jau ieraugot ciemos pirmo meitiņu, mammas emocijas ir neaprakstāmas, bet katras nākamās meitenes parādīšanās liek sajūsmas vilnim tikai pieaugt.

Video: tas ir jāredz pašam!

Kā Skaties.lv atklāj Liene, visas piecas bijušas ļoti laimīgas, jo varējušas izbaudīt skaistus mirkļus kopā, kas ir labākā dāvana jebkurai mammai.

Sirsnīgais video jau izpelnījies plašu atzinību sociālajos tīklos un noteikti kalpos par ierosmi kādam sagādāt līdzīgu pārsteigumu ārzemēs dzīvojošiem mīļajiem.

Foto: Privātais arhīvs

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl