Elvisa nedēļu noslēdz Preslija piemiņlietu izsole

Komentāri
Elvisa nedēļu noslēdz Preslija piemiņlietu izsole
Foto: Scanpix

Elvisa Preslija faniem pagājušonedēļ pavērās vienreizēja iespēja tikt pie sava elka piemiņas lietām. Izsolē tika pārdoti vairāki priekšmeti, kam bijusi būtiska nozīme ”rokenrola karaļa” dzīvē.

Izsole tika rīkota Elvisa nedēļā. Tās ir nedēļu garas svinības Memfisā, Tenesī štatā, kas noslēdzās Preslija nāves gadadienā svētdien, 16. augustā.

Par 96 000 dolāru (86 420 eiro) tika izsolīta Preslija pistole, bet viņa sporta kreklu pārdeva par 32 500 dolāriem (29 255 eiro). Likmes tika pieņemtas internetā vairākas nedēļas pirms izsoles. Izsolē jaunus īpašniekus atrada arī gredzens ar pūci, ko Preslijs 1973. gadā iedeva fanam, pelēks kombinezons un Preslija pirmo piecu singlu komplekts. Visi priekšmeti nākuši no privātām kolekcijām. Tiesa, 14 priekšmeti tika izņemti no izsoles, lai atkārtoti pārbaudītu to autentiskumu. To vidū bija ar zvaigznēm rotāts kombinezons, ko Preslijs valkāja koncertos Lasvegasā 1973. gadā, kā arī Preslija, Džonija Keša, Karla Pērkinsa un Džerija Lī Luisa parakstīta ģitāra.

Preslijs aizgāja mūžībā 1977. gadā 42 gadu vecumā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl