Elvisa nedēļu noslēdz Preslija piemiņlietu izsole

Komentāri
Elvisa nedēļu noslēdz Preslija piemiņlietu izsole
Foto: Scanpix

Elvisa Preslija faniem pagājušonedēļ pavērās vienreizēja iespēja tikt pie sava elka piemiņas lietām. Izsolē tika pārdoti vairāki priekšmeti, kam bijusi būtiska nozīme ”rokenrola karaļa” dzīvē.

Izsole tika rīkota Elvisa nedēļā. Tās ir nedēļu garas svinības Memfisā, Tenesī štatā, kas noslēdzās Preslija nāves gadadienā svētdien, 16. augustā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par 96 000 dolāru (86 420 eiro) tika izsolīta Preslija pistole, bet viņa sporta kreklu pārdeva par 32 500 dolāriem (29 255 eiro). Likmes tika pieņemtas internetā vairākas nedēļas pirms izsoles. Izsolē jaunus īpašniekus atrada arī gredzens ar pūci, ko Preslijs 1973. gadā iedeva fanam, pelēks kombinezons un Preslija pirmo piecu singlu komplekts. Visi priekšmeti nākuši no privātām kolekcijām. Tiesa, 14 priekšmeti tika izņemti no izsoles, lai atkārtoti pārbaudītu to autentiskumu. To vidū bija ar zvaigznēm rotāts kombinezons, ko Preslijs valkāja koncertos Lasvegasā 1973. gadā, kā arī Preslija, Džonija Keša, Karla Pērkinsa un Džerija Lī Luisa parakstīta ģitāra.

Preslijs aizgāja mūžībā 1977. gadā 42 gadu vecumā.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl