Komentāri
Ekstravagance un grācija! FOTO: Riodežaneiro ielās devušās puskailās karnevāla karalienes
Foto: AFP/ LETA

Brazīlijas otrā lielākajā pilsētā ar vērienu turpinās nedēļas nogalē atklātais Riodežaneiro karnevāls – krāšņākais un lielākais karnevāls pasaulē.

Piecu dienu laikā par uzvarētāja lauriem sacenšas 70 sambas deju skolas. Lai arī no malas varētu šķist, ka karnevāls ir parasta izklaide, tās ir nopietnas sacīkstes, kurās tiek vērtēta gan horeogrāfija, gan spēja radīt vajadzīgo atmosfēru, kā arī dejotāju organizācija un muzikālais pavadījums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turklāt pati mazākā kļūme, piemēram, dejotājai nokritis rotājums vai nepareizi izpildīts deju solis, var maksāt gan uzvarētāja titulu, gan iespēju piedalīties karnevālā nākamgad.

Skaties FOTO, kā Rīgā svin LMA karnevālu!

Riodežaneiro karnevāla pirmsākumi meklējami 1723. gadā, kad to aizsāka portugāļu kolonisti. Šodien tas kļuvis par slavenāko un apmeklētāko pasaulē. Tiek lēsts, ka šogad uz karnevāla laiku pilsētā ieradīsies vairāk nekā miljons tūristu.

Riodežaneiro karnevāls ilgs līdz trešdienai, kad sākas Lielais gavēnis.

Foto: krāšņais Riodežaneiro karnevāls

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl