Komentāri
Ekskluzīvi foto: TV6 konkursa meiteņu kastings rit pilnā sparā!

Šodien ir izšķirīgā diena, kad rudens karstākajam konkursam esam gandrīz sasnieguši finiša līniju. Vēl tikai jāsagaida, kad žūrija novērtēs 50 meitenes, no kurām izvēlēsies 12 laimīgās, kas katru mēnesi gozēsies kanālā TV6. Piedāvājam ieskatīties, kā klājas kastingā!

Dažas uzdzied, dažas skaita dzeju, dažas vienkārši cenšas pavedināt žūriju ar savu šarmu. Taču kompetentā četrotne, kuras sastāvā šoreiz ir bijušais basketbolists, kanāla TV6 raidījuma Overtime TV vadītājs Valdis Valters, producents un raidījuma Iespējams tikai Krievijā vadītājs Ēriks Palkavnieks, daudzu TV šovu vadītājs Armands Simsons, kā arī MTG TV Latvia mārketinga direktore Jana Rubīna un portāla Skaties.lv Izklaides sadaļas ziņu redaktors Kārlis Ķilkuts.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl