Komentāri
Ekskluzīvi FOTO! Ko Holivudas sliktais zellis darīja Rīgā!?
Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Ar koncertiem 4. oktobrī Cēsīs un 5. oktobrī Rīgā pie mums jau otro reizi viesojas Holivudas zvaigzne un dziedātājs Roberts Davi, kurš šoreiz sagatavojis Frenka Sinatras programmu. Ieskatīties, ko viņš darīja Rīgā.

“Dzīvoju viesnīcā ar skatu uz Vecrīgu. Iegriezos vairākos restorānos, kā arī man ļoti patika Rīgas konditorejas. Jums to ir ļoti daudz, un tur pārdod garšīgas lietas,” portālam Skaties.lv pastāstīja pats mūziķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Intervijā pazīstamais Holivudas aktieris atzina, ka pats sevi ļoti labi jūt uz skatuves, komunicējot ar publiku. “Mūzika ir mana kaisle, un jūtos lieliski, ja varu to darīt, apceļojot pasauli.”

Davi viesojās gan pie portāla Skaties.lv, gan arī radio “Star FM” studijā, kur gan parunājās ar Maiju Rozīti-Krištopani, gan arī demonstrēja savas balss dotības. Kā viņam klājās pie mums ciemos, skaties fotogalerijā!

Biļetes uz viņa koncertu joprojām vari iegādāties šeitAtgādināsim, ka jau šovakar, 4. oktobrī, viņš viesosies Cēsīs, Vidzemes koncertzālē, bet 5. oktobrī paredzams koncerts Rīgā, Kongresu namā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl