Komentāri
Ekskluzīvi FOTO! Ko Holivudas sliktais zellis darīja Rīgā!?
Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Ar koncertiem 4. oktobrī Cēsīs un 5. oktobrī Rīgā pie mums jau otro reizi viesojas Holivudas zvaigzne un dziedātājs Roberts Davi, kurš šoreiz sagatavojis Frenka Sinatras programmu. Ieskatīties, ko viņš darīja Rīgā.

“Dzīvoju viesnīcā ar skatu uz Vecrīgu. Iegriezos vairākos restorānos, kā arī man ļoti patika Rīgas konditorejas. Jums to ir ļoti daudz, un tur pārdod garšīgas lietas,” portālam Skaties.lv pastāstīja pats mūziķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Intervijā pazīstamais Holivudas aktieris atzina, ka pats sevi ļoti labi jūt uz skatuves, komunicējot ar publiku. “Mūzika ir mana kaisle, un jūtos lieliski, ja varu to darīt, apceļojot pasauli.”

Davi viesojās gan pie portāla Skaties.lv, gan arī radio “Star FM” studijā, kur gan parunājās ar Maiju Rozīti-Krištopani, gan arī demonstrēja savas balss dotības. Kā viņam klājās pie mums ciemos, skaties fotogalerijā!

Biļetes uz viņa koncertu joprojām vari iegādāties šeitAtgādināsim, ka jau šovakar, 4. oktobrī, viņš viesosies Cēsīs, Vidzemes koncertzālē, bet 5. oktobrī paredzams koncerts Rīgā, Kongresu namā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl