Eirovīziju komentēs Grēviņš un Frīdenbergs

Komentāri

Eirovīzijas dziesmu konkursa fināla tiešraidi no Vīnes Latvijas Televīzijā komentēs dīdžejs Toms Grēviņš un mūziķis Valters Frīdenbergs, vēsta Grēviņa ieraksts mikroblogošanas vietnē Twitter.

Maija otrajā pusē Austrijas galvaspilsētā Vīnē norisināsies dziesmu konkursa Eirovīzija 2015 pusfināli un fināls, kam, kā jau ierasts, tiešraidēs varēs sekot līdzi arī Latvijas Televīzijā. Konkursa fināla norisi komentēs dīdžejs Toms Grēviņš un mūziķis Valters Frīdenbergs, kurš 2011. gadā šajā amatā nomainīja Eirovīzijas komentētāju-veterānu, žurnālistu un pasniedzēju Kārli Streipu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfināli notiks 19. un 21. maijā, savukārt fināls – 23. maijā. Konkursā piedalīsies 40 valstis, tostarp Austrālija, kas tika ielūgta konkursa 60 gadu jubilejas svinēšanai. Latviju konkursā pārstāvēs Aminata Savadogo, kura uz skatuves kāps konkursa otrajā pusfinālā 21. maijā.

Nedēļas sākumā tika publiskots Aminatas Savadogo Eirovīzijas dziesmas video.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl