“Eirovīzijas” atlases dalībnieki grupa “Triānas Parks” par karstasinīgajiem turku faniem un konkurentiem

0 Komentāru
“Eirovīzijas” atlases dalībnieki grupa “Triānas Parks” par karstasinīgajiem turku faniem un konkurentiem
Publicitātes foto

Šī nav pirmā reize, kad viņi piedalās “Eirovīzijas” atlasē. Vienu reizi jau apbružājušies, gatavi jauniem izaicinājumiem, un šoreiz uz skatuves žūrijas priekšā kāps ar iepriekšējo pieredzi. Grupas “Triānas Parks” nākotnes plāni ir lieli, bet par visu pēc kārtas.

Šī ir ne pirmā reize, kad piesakāties “Eirovīzijā”. Kas māksliniekus pamudina uz startēšanu šajā konkursā?

”Triānas Parks” maijā gatavojas izdot EP albumu, kas ieskandinās rudenī paredzēto tūri ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā. “Eirovīzijas” atlase ir lieliska iespēja savu mūziku prezentēt plašākai auditorijai. Tā kā esam pabijuši lielākajās Eiropas mūzikas konferencēs, var droši teikt, ka grupas mūzika ir interesanta arī internacionāli un mēs šādam solim esam gatavi. ”Eirovīzija”, savukārt, ir lieliska platforma šī mērķa sasniegšanai.

Foto: grupa “Triānas Parks”

Diezgan pretrunīgi vērtēts pasākums, taču vienaldzīgo nav nekad. Tā ir goda vai kauna lieta piedalīties “Eirovīzijā”?

Svarīgs ir mērķis – piedalīties dalības pēc neredzu jēgu. ”Triānas Parka” vīzija par šo pasākumu ir skaidra – robežu paplašināšana.

Katram sportistam ir kāda īpaša halle, zāle, laukums, kur viņam visvairāk patīk spēlēt. Manuprāt, līdzīgi ir arī ar mūziķiem. Kur jums visvairāk patīk spēlēt?

Viens no lieliskākajiem koncertiem līdz šim mums ir bijis ”Positivus” festivālā, ”Palladium” teltī – cilvēku skaits bija tik liels, ka nācās nojaukt daļu no telts sānu sienām. Lieliski koncerti bijuši ari festivālos Turcijā un mūzikas konferencēs Nīderlandē un Vācijā. Protams, neaizmirstams bija koncerts Liepājā, kad grupa iesildīja ”Prāta Vētru”.

Kurā Latvijas/pasaules daļā, jūsuprāt, ir viskarstasinīgākā publika?

Turcijā.

Esat klausījušies arī pārējās “Eirovīzijas” atlases dziesmas? Kurš būtu jūsu favorīts?

Nevaram izcelt vienu konkrētu, bet liels prieks, ka piedalās daudz jaunu un daudzsološu mākslinieku. Novēlam visiem atrast labāko veidu, lai kopā celtu šī pasākuma kvalitātes latiņu un kreativitātes līmeni.

Grupa “Triānas Parks” savu dalību “Eirovīzijas” atlasē uzsāks nākamo svētdien.

0 Komentāru