Eimijas Vainhausas tēlu izlies bronzā

Komentāri
Eimijas Vainhausas tēlu izlies bronzā
Foto: EPA/ Scanpix

Bronzā izlietā dziedātājas statuja tiks uzstādīta vienā no savdabīgākajiem Londonas rajoniem – Kamdentaunā, ko pati Vainsausa dēvēja par mājām.

Pāragri no dzīves aizgājušās britu mūziķes Eimijas Vainhausas (Amy Winehouse) statuja Kandentaunā tiks atkāta viņas dzimšanas dienā, 14. septembrī. Iecerēts, ka statuja, kas būs atbilstoša dziedātājas īstā auguma izmēriem, iemiesos arī viņas “firmaszīmi” kuplo frizūru.

Atgādinām, ka Vainhausa, kura cīnījās ar atkarībām no alkohola un narkotikām, no dzīves aizgāja 2011. gadā 27 gadu vecumā.

Mūziķes ģimene ir nodibinājusi Eimijas Vainhausas Fondu, kas palīdz ar atkarībām sirgstošajiem jauniešiem.

Sākotnēji statuju, kuras autors ir skulptors Skots Ītans (Scott Eaton), bija plānots uzstādīt “Roundhouse” koncertzālē, bet ģimene nolēma to izvietot netālu no tirgus “Stables Market”, tādējādi to padarot faniem un citiem interesentiem daudz pieejamāku. “Eimija bija iemīlējusies Kamdenā. Šī ir vieta, kas arī faniem visā pasaulē asociējas ar viņu. Ģimenes karstākā vēlēšanās bija pieminekli uzstādīt vietā, ko viņa mīlēja visvairāk,” statujas novietošanu Kamdentaunā skaidro dziedātājas tēvs Mičs Vainhauss (Mitch Winehouse)..

Pērn Kamdentaunā Ebreju muzeja telpās tika atklāta Eimijai Vaunhausai veltīta izstāde, kurā varēja aplūkot viņas drēbes, mūzikas ierakstus un viņai un ģimenei piederošas fotogrāfijas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl