Zoodārzs iepazīstina ar jaundzimušajiem gepardiem

Komentāri

Zoodārzs Vācijā apmeklētājiem parādījis septiņus jaundzimušos gepardus, kuri šajās dienās spēruši pirmos soļus ārpus mammas gādības.

Mīlīgie zvēriņi jeb joprojām mazie lielie kaķi piedzima aprīļa nogalē zoodārzā Minsteres pilsētā. Savās pirmās dzīves dienās viņi ar mammu uzturējās slēgtā telpā, kur netraucēja apkārtējo uzmanība. Taču pirms dažām dienām dzīvnieku kopēji nolēma mazos izvest ārā.

Neskatoties uz mammas lielajām rūpēm, mazie gepardēni joprojām ir ļoti atkarīgi no dzīvnieku kopējiem. Zoodārza darbinieki īpaši piebaro tos, kuri netiek pie mammas piena, un regulāri kontrolē mazo svaru. Viens no kopējiem skaidro, ka dažas turpmākās nedēļas mazie tiks regulāri piebaroti, līdz viņi sāks pastāvīgi ēst gaļu. Tas ir gaidāms aptuveni pēc diviem mēnešiem.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl