Zoodārzā pingvīnu nosauc par Boviju

Komentāri
Zoodārzā pingvīnu nosauc par Boviju
Foto: Scanpix

Kāds zoodārzs Ohaijo, ASV, gada pirmo dzīvnieku mazuli nosaucis par Boviju – tā godinot mūžībā aizgājušo mūziķi. Tas ir pingvīns, kurš pieder pie pasaulē mazākās pingvīnu sugas.

Godinot mūzikas leģendas Deivida Bovija 69. dzimšanas dienu – vien divas dienas pirms viņa aiziešanas mūžībā – Ohaijo zoodārzs nosauca jaundzimušo pingvīniņu par Boviju. Tad vēl nebija zināms, ka mūziķis tik ātri aizies no šīs pasaules, taču tagad pingvīna nozīme ir divtik svarīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Leģendārais mūziķis nomira svētdien pēc pusotra gada ilgas cīņas ar vēzi. Savu jaunāko albumu Blackstar viņš izlaida savā dzimšanas dienā.

Pingvīns Bovijs izšķīlās pagājušajā piektdienā. Viņš ir pirmais šogad piedzimušais mazulis Sinsinati zoodārzā un botāniskajā dārzā. Lai izraudzītos mazuļa vārdu, zoodārzs Facebook kontā bija īstenojis aptauju. Elviss un Bovijs bija populārāko vidū. Tā kā zoodārzā jau mīt pingvīns, kuram dots ”rokenrola karaļa” vārds, pingvīnu kopēji izvēlējās jaunuli nosaukt par Boviju.

Jaunais Bovijs ir viens no zoodārza 33 mazās pingvīnu sugas pārstāvjiem. Tie ir pasaules mazākie pingvīni un parasti svarā nepārsniedz pusotru kilogramu.

Boviju un citu pingvīnu dažādo dabu skaties galerijā!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl