Zoodārza apmeklētāji apmīļo mazos plēsoņas

Komentāri

Katra zoodārza apmeklētāja sapnis piepildījies Belgorodskas safari parkā Krimā. Tur apmeklētāji tikuši pie ārkārtīgi retas iespējas apmīļot nesen dzimušus lauvēnus un tīģerēnus.

Akcija izvērsta, lai rosinātu plašāku sabiedrību aizdomāties par savvaļas dzīvnieku aizsardzību un apdraudēto sugu saglabāšanas nepieciešamību. Apmeklētājiem tika dota iespēja parotaļāties ar vairākiem tīģerēniem un lauvēniem. Mazajiem plēsoņām bija ne mazāk interesanti apostīt savus divkājainos ciemiņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Safari parka direktors norāda, ka viņa mērķis ir likt cilvēkiem saprast, ka šie ir unikāli dzīvnieki un viņi ir jāaizsargā.

Seši reti Sibīrijas tīģerēni un astoņi baltie lauvēni darīja visu, lai pārliecinātu klātesošos par to, ka šo dzīvnieku medīšana ir jāizbeidz. Amūras jeb Usūrijas tīģeri gadsimtu mijā bija uz izzušanas sliekšņa – Krievijas Tālajos Austrumos mājoja vien daži desmiti šo dzīvnieku. Tagad to skaits savvaļā ir apmēram 5 simti, taču zinātnieki sugu joprojām uzskata par apdraudētu.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl