Komentāri

Tie, kuri kaut reizi ir barojuši vāveres, zina, ka šie dzīvnieki spēj sagādāt jautrus brīžus. Viena lieta ir ”piedzerties” no ierūgušiem āboliem, pavisam kas cits – izbaudīt galvu reibinošu karuseli. Un ”galvu reibinošu karuseli” mēs domājam vistiešākajā nozīmē.

Kā zinām, vāveres ziemā mēdz pamieloties arī putnu barotavās. Kādai kuplastei šis solis beidzies visai ekstrēmi – vāverītei gadījies tikt ierautai negaidītā karuselī. Rezultātā mazā galviņa tik ļoti sagriezusies, ka…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai to uzzinātu, iesakām video noskatīties līdz pašām beigām!

Video

 

Dizzy Squirrel Turns Birdfeeder Into Tilt a WhirlSquirrels have long infiltrated birdfeeders. They enjoy the same foods and often times think they’re small enough to join them, or at least big enough to scare the others away while they enjoy themselves. This squirrel gets stuck while the feeder spins him around. He gets dizzy after falling off his ride.

Posted by America’s Funniest Home Videos on piektdiena, 2015. gada 20. novembris

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl