VIDEO: tas ir noticis! Arī kaķi iemācījušies sarunāties Skype

Komentāri

Un ko tavs kaķis dara, kamēr neesi mājās?

Gaidot multiplikācijas filmiņu par mājdzīvnieku dzīvi, kamēr saimnieki ir darbā, varam ielūkoties tajā, ko jau paguvuši uzfilmēt dažu nasku kaķu īpašnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaķim Nr. 1 ir draugs kaķis Nr. 2. Problēma tāda, ka abi nedzīvo vienā miteklī. Nekādu problēmu! Pāris klikšķu un saruna var sist augstu vilni!

Tiesa gan, pilnībā ticēt tam, ka kaķi sarunājušies tieši Skype, nevar, tomēr skaidrs ir viens – galvenajā plānā esošais mincis pavisam noteikti reaģējis uz viņa sugas brāļa ņaudēšanu otrpus ekrānam.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl