Komentāri

Rīgas Zooloģiskajā dārzā ir sācies mazuļu bums – melno stārķu, dzeloņcūku, lūšu, ziemeļbriežu ģimenēs piedzimuši pēcnācēji. Tikmēr tīģerēni, kuri šovasar svinēs savu pirmo jubileju, visticamāk, nākamgad brauks prom no Latvijas uz jaunām mājām.

Lai gan tīģerēni Tors un Odens ir gana paaugušies, mamma Katrīna viņus vienalga pieskata. Šobrīd nav tik karsts, taču tīģeri vienalga uzturas biežāk ēnā un nāk peldēties. Tuvāko 2 gadu laikā Tors un Odens brauks uz citu valstu zoodārziem, taču pagaidām vēl nav zināms, uz kurieni tieši – viņiem vēl jāpaaugas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzeloņcūku ģimene jūtas iztraucēta – šie ir krēslas dzīvnieki un pa dienu ārā iet negrib. Tāpēc Hilda un Oto sargā savu atvasīti un kamerai sākumā viņu rāda nelabprāt. Zooloģe Aļona taisa ver ieejas lūku, taču Oto pamanījies to attaisīt vaļā un visa ģimenīte ātri pazūd no apmeklētāju redzesloka. Tikai pēc tam dzeloņcūku ģimenīte atraisījās un atļāva ne tikai paskatīties uz savu ilgi gaidīto mazuli, bet arī ieturēja maltīti. Oto un Hilda esot ļoti labi vecāki.

Lūšu saime šopavasar arī sagaidījusi savus pēcnācējus – trīs lūsēnus (divus puikas un vienu meiteni), kuriem šobrīd iedzīvotāji aicināti izdomāt vārdus.

Pēcnācēji ir arī pērtiķiem, melnajiem stārķiem, kamieļiem un ziemeļbriežiem, bet nīlzirgiem kļūt par vecākiem tuvākajos gados nebūs iespējams. Kad nīlzirgu dāmai Augustei tika piemeklēts partneris no citām zemēm vārdā Funķiks, un zoodārzā ar nepacietību gaidīja begemotu mazuļus, taču izrādījās, ka viņas kavalieris ir nevis viņš, bet gan viņa… Tā nu Auguste tikusi pie draudzenes Funtes.

Skaties video:

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl