Komentāri

Rīgas Zooloģiskajā dārzā ir sācies mazuļu bums – melno stārķu, dzeloņcūku, lūšu, ziemeļbriežu ģimenēs piedzimuši pēcnācēji. Tikmēr tīģerēni, kuri šovasar svinēs savu pirmo jubileju, visticamāk, nākamgad brauks prom no Latvijas uz jaunām mājām.

Lai gan tīģerēni Tors un Odens ir gana paaugušies, mamma Katrīna viņus vienalga pieskata. Šobrīd nav tik karsts, taču tīģeri vienalga uzturas biežāk ēnā un nāk peldēties. Tuvāko 2 gadu laikā Tors un Odens brauks uz citu valstu zoodārziem, taču pagaidām vēl nav zināms, uz kurieni tieši – viņiem vēl jāpaaugas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzeloņcūku ģimene jūtas iztraucēta – šie ir krēslas dzīvnieki un pa dienu ārā iet negrib. Tāpēc Hilda un Oto sargā savu atvasīti un kamerai sākumā viņu rāda nelabprāt. Zooloģe Aļona taisa ver ieejas lūku, taču Oto pamanījies to attaisīt vaļā un visa ģimenīte ātri pazūd no apmeklētāju redzesloka. Tikai pēc tam dzeloņcūku ģimenīte atraisījās un atļāva ne tikai paskatīties uz savu ilgi gaidīto mazuli, bet arī ieturēja maltīti. Oto un Hilda esot ļoti labi vecāki.

Lūšu saime šopavasar arī sagaidījusi savus pēcnācējus – trīs lūsēnus (divus puikas un vienu meiteni), kuriem šobrīd iedzīvotāji aicināti izdomāt vārdus.

Pēcnācēji ir arī pērtiķiem, melnajiem stārķiem, kamieļiem un ziemeļbriežiem, bet nīlzirgiem kļūt par vecākiem tuvākajos gados nebūs iespējams. Kad nīlzirgu dāmai Augustei tika piemeklēts partneris no citām zemēm vārdā Funķiks, un zoodārzā ar nepacietību gaidīja begemotu mazuļus, taču izrādījās, ka viņas kavalieris ir nevis viņš, bet gan viņa… Tā nu Auguste tikusi pie draudzenes Funtes.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl