Komentāri

Norfolkas (Lielbritānija) veterinārajā centrā nonācis neparasts pacients – ”plikpaurains” ezītis, kuram nav nevienas pašas adatiņas.

Speciālisti domā, ka ezītis, kuram dots vārds Nelsons, nav piedzimis ar šādu defektu, bet savu adataino kažociņu pazaudējis stresa vai kādas traumas rezultātā. Cerībā, ka visu vēl var vērst par labu, veterinārārsti nozīmējuši Nelsonam masāžas. Pagaidām gan tās nekādus rezultātus nav devušas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr veterinārijas vēsturē ir pozitīvs precedents – tieši angļu veterināri 2014. gadā izārstēja kādu ezīti, kurš kažociņu bija pazaudējis pēc kritiena notekcaurulē, kurā bija ieliets kodīgs tīrīšanas līdzeklis. Toreiz ezītim tika veiktas masāžas ar alvejas gelu un kažociņš sāka ataugt.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl