Video: par sievietes labāko draugu kļuvusi no nāves izglābta bite

1 komentārs
Video: par sievietes labāko draugu kļuvusi no nāves izglābta bite
Facebook/ Fiona Presly

Lapsa un aitu suns. Zelta retrīvers, kāmis un putniņš. Līdz šim pasaules uzmanību izpelnījušās visneparastākās “starpsugu” draudzības, tomēr ko tādu jūs nebūsiet redzējuši!

“Despacito” saturies! 28 miljoni skatījumu dienas laikā – video, kurā redzama sievietes un bites draudzība drīz vien gāzīs visus interneta rekordus.

Svētdienas pašā vakarā vietnē “Facebook” ievietotais video stāsta par kādu neparastu draudzību.

“Es strādāju dārzā un ieraudzīju biti. Liels bija mans pārsteigums, kad, paņemot to rokās, sapratu, ka viņai nav spārnu! Es iedevu bitei cukurūdeni un novietoju viņu ziedos, cerot, ka viņa spēs atrast sev nektāru. Devos uz darbu ar domu, ka, pārnākot mājās, bite jau būs aizrāpojusi,” stāsta bites glābēja Fiona Preslija.

“Bet bite nekustējās ne no vietas. Pārnākot mājās, nolēmu viņu ienest iekštelpās. Pajautāju ekspertiem – viņi teica, ka tas varētu būt kāds spārnu vīruss. Nevarēju biti atstāt ārā, jo laikapstākļi bija biesmīgi.”

Bites saimniece neapjuka – viņa devās dārzā novērot, ko dara un kā uzvedās citas bites. Pēc viņu parauga, Fiona savai bitei radīja tādu kā bišu māju – terāriju.

Nu bite jau ir atkopusies un labprāt pavada laiku kopā ar savu saimnieci – uzrāpjas viņai uz deguna, dzer no rokas vai gluži vienkārši snauduļo viņas plaukstā.