VIDEO: noskaties, kā reaģē zvēri, ieraugot Halovīna ķirbjus!

Komentāri

Par to, lai Halovīna noskaņas ienāktu arī dzīvnieku pasaulē, parūpējušies kāda Anglijas zoodārza darbinieki, ievietojot dzīvnieku aplokos izgrebtus ķirbjus. Vai zvēri novērtēja šo žestu? Noskaties video!

Ar joni tuvojas Visu svēto dienas priekšvakars. Viens no šo svētku centrālajiem simboliem ir ķirbis – izgrebtas un dažādām spocīgām sejām rotātas, šīs milzu ogas pie savām namdurvīm izvieto ikviens sevi cienošs šo svētku svinētājs. Būsim godīgi, pat ja svētki netiek svinēti, ķirbja grebšana ir patiešām aizraujošs pasākums, kura rezultātā ar vienu šāvienu tiek nošauti vairāki zaķi – ir iegūta izejviela gardai ķirbju biezzupai vai pankūkām, māju grezno unikāla rudens dekorācija un ir jautri pavadīts vakars kopā ar draugiem vai ģimeni!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par to, lai Halovīna noskaņas ienāktu arī dzīvnieku pasaulē, parūpējušies Česteras (Lielbritānija) zoodārza darbinieki, piedāvājot iemītniekiem Halovīna tradīcijās sagatavotus ķirbjus. Kamēr lielākā daļa dzīvnieku ar prieku metās rudenīgo cienastu veikli notiesāt, citiem, īpaši tiem, kuri nav veģetārieši, šāda objekta uzrašanās aplokā izraisīja izbrīnu un tas tika izmantots rotaļām.

Video

Šajā video redzams, ka Halovīna ķirbji tika ievietoti pat zivju akvārijos.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl