VIDEO: noskaties, kā reaģē zvēri, ieraugot Halovīna ķirbjus!

Komentāri

Par to, lai Halovīna noskaņas ienāktu arī dzīvnieku pasaulē, parūpējušies kāda Anglijas zoodārza darbinieki, ievietojot dzīvnieku aplokos izgrebtus ķirbjus. Vai zvēri novērtēja šo žestu? Noskaties video!

Ar joni tuvojas Visu svēto dienas priekšvakars. Viens no šo svētku centrālajiem simboliem ir ķirbis – izgrebtas un dažādām spocīgām sejām rotātas, šīs milzu ogas pie savām namdurvīm izvieto ikviens sevi cienošs šo svētku svinētājs. Būsim godīgi, pat ja svētki netiek svinēti, ķirbja grebšana ir patiešām aizraujošs pasākums, kura rezultātā ar vienu šāvienu tiek nošauti vairāki zaķi – ir iegūta izejviela gardai ķirbju biezzupai vai pankūkām, māju grezno unikāla rudens dekorācija un ir jautri pavadīts vakars kopā ar draugiem vai ģimeni!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par to, lai Halovīna noskaņas ienāktu arī dzīvnieku pasaulē, parūpējušies Česteras (Lielbritānija) zoodārza darbinieki, piedāvājot iemītniekiem Halovīna tradīcijās sagatavotus ķirbjus. Kamēr lielākā daļa dzīvnieku ar prieku metās rudenīgo cienastu veikli notiesāt, citiem, īpaši tiem, kuri nav veģetārieši, šāda objekta uzrašanās aplokā izraisīja izbrīnu un tas tika izmantots rotaļām.

Video

Šajā video redzams, ka Halovīna ķirbji tika ievietoti pat zivju akvārijos.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl