VIDEO: noskaties, kā reaģē zvēri, ieraugot Halovīna ķirbjus!

Komentāri

Par to, lai Halovīna noskaņas ienāktu arī dzīvnieku pasaulē, parūpējušies kāda Anglijas zoodārza darbinieki, ievietojot dzīvnieku aplokos izgrebtus ķirbjus. Vai zvēri novērtēja šo žestu? Noskaties video!

Ar joni tuvojas Visu svēto dienas priekšvakars. Viens no šo svētku centrālajiem simboliem ir ķirbis – izgrebtas un dažādām spocīgām sejām rotātas, šīs milzu ogas pie savām namdurvīm izvieto ikviens sevi cienošs šo svētku svinētājs. Būsim godīgi, pat ja svētki netiek svinēti, ķirbja grebšana ir patiešām aizraujošs pasākums, kura rezultātā ar vienu šāvienu tiek nošauti vairāki zaķi – ir iegūta izejviela gardai ķirbju biezzupai vai pankūkām, māju grezno unikāla rudens dekorācija un ir jautri pavadīts vakars kopā ar draugiem vai ģimeni!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par to, lai Halovīna noskaņas ienāktu arī dzīvnieku pasaulē, parūpējušies Česteras (Lielbritānija) zoodārza darbinieki, piedāvājot iemītniekiem Halovīna tradīcijās sagatavotus ķirbjus. Kamēr lielākā daļa dzīvnieku ar prieku metās rudenīgo cienastu veikli notiesāt, citiem, īpaši tiem, kuri nav veģetārieši, šāda objekta uzrašanās aplokā izraisīja izbrīnu un tas tika izmantots rotaļām.

Video

Šajā video redzams, ka Halovīna ķirbji tika ievietoti pat zivju akvārijos.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl