VIDEO: neticams mīlas trīsstūris – kaķi un… gliemezis

Komentāri

Kā smejies, sirdij nepavēlēsi! Iespējams, tas darbojas arī dzīvnieku pasaulē, kur savas maigās jūtas savā starpā apliecina divi minči un gliemezis.

Aizkustinošais video apliecina, ka, vienai sugai tuvāk iepazīstot otru, iespējams izvairīties no pāri darīšanas, pat tad, ja runa ir par krietni lielām atšķirībām abu pušu auguma izmēros un spēka samēros.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video un baudi!

Кот, познавший дзен и бесстрашная улитка

Posted by Дмитрий Геннадиевич Колчин on ceturtdiena, 2015. gada 17. septembris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl