VIDEO: neticami. Suns čurā, staigājot uz priekškājām

Komentāri

Īstenu meistarstiķi čurāšanā apliecinājis kāds suņu puika, kurš procesa laikā iemanījies staigāt, turklāt to darīt uz priekškājām. Video radījis pretrunīgus viedokļus ļaužu vidū.

Par sensāciju sociālajos tīklos kļuvis video, kurā iemūžināts čurājošs suns. Komentāros ļaudis gan pauž sajūsmu par suņuka prasmēm, gan brīnās par procesa ilgumu – 44 sekundes, kas neesot normāli, tādēļ sunītis būtu jāatrāda veterinārārstam. Citi norāda, ka šādā veidā suņuks iezīmē savu teritoriju, bet kādai dāmai ir ne tik pragmatisks spriedums par notiekošo – viņa pauž, ka suņu puika šādi zīmē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

WHO’s DOG IS THIS

Posted by Dj woogie on piektdiena, 2015. gada 29. maijs

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl