Komentāri
VIDEO: kaķis ar greizsirdīgu aci noskatās uz divām vāverēm, kas saimnieku izmanto kā koku…
Foto: Flickr

Runājot, ka viens no efektīvākajiem (un nereti arī efektīgākajiem) maskēšanās veidiem ir kamuflāžas ietērps, taču, izrādās, arī zaļš mājas halāts labi noder, lai apmānītu pat tik pieredzējušus dzīvniekus kā vāveres. Šis video publicēts sociālā tīkla Facebook humora lapā Юмор FM.

Šie mazie dzīvnieciņi savu dzīves lielāko daļu pavada, kāpelējot lielākos un mazākos kokos, tāpēc šķiet, ka, lai nu kuru, bet šīs mazās radības jau nu tiešām neviens nespēs apmānīt, īpaši kaut kāds tumši zaļš halāts, kas mugurā siltam cilvēkam (koka temperatūra nepavisam nav tik augsta kā dzīvam cilvēkam), taču – kaķim tikai ar skaudību atliek noskatīties, ka viņa saimnieks tiek izmantots kā kāpslis.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl